ÚVODNÍ STRÁNKA - DOBRÝ DEN!

        Vítejte u nás! Hrajeme po netu na uživatelském a dedicated serveru známou, nicméně dnes už pozapomenutou českou akční hru Vietcong, který nás v rámci volného času dodnes baví. A jelikož GameSpy ukončil dne 25.7. 2014 provoz herních serverů a po třech letech skončil dne x.x. 2017 také QTracker, přešli jsme na další alternativu pro zobrazování serverů, na ''Master server'' zde .

A jinak, tento web je prezentací sám o sobě, uživatelského serveru Crocker's Public Server. [CZECH] a také Vietconga samotného obecně. Kromě toho tu naleznete i spóstu další jiné zábavy, takže se tu určitě rozhlédněte. ;-)

    CZ/SK Elit'ácký Vietcong Kolektiv

 

Motto PTERODONu: '' Nehrát Vietcong - nežít život! ''

 

Upozornění návštěvníkům o Novinkách:

 

!!! V SEKCI Novinky BYL VYDÁN NOVÝ ČLÁNEK O OFICIÁLNÍ ZMĚNĚ METODY COOP ZNOVUOŽIVENÍ HRÁČE NA ELIŤÁCKÉM DEDICATED SERVERU !!!

 

 

Číslo celkových návštěv bylo z původního ukončeného počítadla z portálu najdouvas.cz zaarchívováno do podsekce Statistiky - nadřazená sekce: Informace o webu .

 

Upoutávací bannery

uživatelské Vietcong weby

 

 

 

Ostatní webové portály

I na VIETCONG.INFO lze stahovat uživatelské Coop mapy

Google +1 - návod

    Pre SK :

Anketa Novinek

Alpha Team servery - náhled

(Elit'ácký dedicated server)

Taktika obrazem

 

KE STAŽENÍ COOP MAP:

vietcong-coop.net

vietcong-customs.com

Novinky

Anketa o novém seskupení videí

05.09.2012 19:01
      Došlo na další renovaci webu. Konkrétně na zásah do MENU, které vlastní a nabízí relativně mnoho sekcí. Videa nejsou už v jednotlivých hlavních seskupení, ale byla zrekonstruována na jednu sekci, která je rozvětvena na nově 4 podsekce oproti původním třem. Ten původní...

Anketa: Hlasujte, kdo je podle Vás nejaktivnějším střelcem!

25.08.2012 12:57
      Další článek doplněný anketou má napovědět, komu z naší elity jde střílení Charlieho nejlépe. Je to ten hráč, který střádá efektivně a rychle killy. Na Vás bude, abyste objektivně a co nejúpřimněji dali hlas tomu hráči, u kterého jste si všimli, že je to právě on, kdo...
<< 127 | 128 | 129 | 130 | 131 >>