ÚVODNÍ STRÁNKA - DOBRÝ DEN!

        Vítejte u nás! Hrajeme po netu na uživatelském a dedicated serveru známou, nicméně dnes už pozapomenutou českou akční hru Vietcong, který nás v rámci volného času dodnes baví. A jelikož GameSpy ukončil dne 25.7. 2014 provoz herních serverů a po třech letech skončil dne x.x. 2017 také QTracker, přešli jsme na další alternativu pro zobrazování serverů, na ''Master server'' zde .

A jinak, tento web je prezentací sám o sobě, uživatelského serveru Crocker's Public Server. [CZECH] a také Vietconga samotného obecně. Kromě toho tu naleznete i spóstu další jiné zábavy, takže se tu určitě rozhlédněte. ;-)

    CZ/SK Elit'ácký Vietcong Kolektiv

 

Motto PTERODONu: '' Nehrát Vietcong - nežít život! ''

 

Upozornění návštěvníkům o Novinkách:

Aktuálně nejsou žádné Novinky.

 

 

Číslo celkových návštěv bylo z původního ukončeného počítadla z portálu najdouvas.cz zaarchívováno do podsekce Statistiky - nadřazená sekce: Informace o webu .

 

Upoutávací bannery

uživatelské Vietcong weby

 

 

 

Ostatní webové portály

I na VIETCONG.INFO lze stahovat uživatelské Coop mapy

Google +1 - návod

    Pre SK :

Anketa Novinek

Alpha Team servery - náhled

(Elit'ácký dedicated server)

Taktika obrazem

 

KE STAŽENÍ COOP MAP:

vietcong-coop.net

vietcong-customs.com

Novinky

Anketa: Prožitek herního módu Coop

23.07.2012 18:59
      Hrajeme v drtivé většině Coop. Můžeme konstatovat, že tenhle herní mód je nejpropracovanější a nejzajímavější ze všech. Jestli nejlepší, se nedá tvrdit. Každý má svůj oblíbený mód, nicméně spešl tento má svých pár mimořádných principů. A když se sejde elita nebo i cizí...

Joe Crocker_cz odpovídal na Vaše otázky

17.07.2012 23:19
      Vaše otázky a odpovědi jsou tu! Nicméně musím bohužel napsat, že su z množství otázek docela zklamaný! Kolik hráčů téhle možnosti na něco se mě zeptat využilo, resp. nevyužilo. Vždy nové věci zobrazuju na Úvodní stránce a většina nového obsahu na ní je směřována do sekce...
<< 129 | 130 | 131 | 132 | 133 >>