ÚVODNÍ STRÁNKA - DOBRÝ DEN!

        Vítejte u nás! Hrajeme po netu na uživatelském a dedicated serveru známou, nicméně dnes už pozapomenutou českou akční hru Vietcong, který nás v rámci volného času dodnes baví. A jelikož GameSpy ukončil dne 25.7. 2014 provoz herních serverů a po třech letech skončil dne x.x. 2017 také QTracker, přešli jsme na další alternativu pro zobrazování serverů, na ''Master server'' zde .

A jinak, tento web je prezentací sám o sobě, uživatelského serveru Crocker's Public Server. [CZECH] a také Vietconga samotného obecně. Kromě toho tu naleznete i spóstu další jiné zábavy, takže se tu určitě rozhlédněte. ;-)

    CZ/SK Elit'ácký Vietcong Kolektiv

 

Motto PTERODONu: '' Nehrát Vietcong - nežít život! ''

 

Upozornění návštěvníkům o Novinkách:

 

!!! V SEKCI Novinky BYL VYDÁN NOVÝ ČLÁNEK O OFICIÁLNÍ ZMĚNĚ METODY COOP ZNOVUOŽIVENÍ HRÁČE NA ELIŤÁCKÉM DEDICATED SERVERU !!!

 

 

Číslo celkových návštěv bylo z původního ukončeného počítadla z portálu najdouvas.cz zaarchívováno do podsekce Statistiky - nadřazená sekce: Informace o webu .

 

Upoutávací bannery

uživatelské Vietcong weby

 

 

 

Ostatní webové portály

I na VIETCONG.INFO lze stahovat uživatelské Coop mapy

Google +1 - návod

    Pre SK :

Anketa Novinek

Alpha Team servery - náhled

(Elit'ácký dedicated server)

Taktika obrazem

 

KE STAŽENÍ COOP MAP:

vietcong-coop.net

vietcong-customs.com

Novinky

Dalším hostem v rozhovoru byl tázán =MaNe=Yenda

02.07.2012 10:36
      Už jsme absolvovali mnoho otázek s některými z Vás. Naposled dvakrát na Slovensku. Přesuneme se tedy zpátky do České republiky. Konkrétně až do Středočeského kraje, kde pobývá hráč, který si moc rád zahraje počítačové hry a to zejména i náš oblíbený Vietcong! Co se týče jeho...

Rozhovor s (DMV)_Cpt-Intwernetem

29.06.2012 09:14
      Poté, co jsme se zastavili se slovenským hráčem {ussf} Fvr na kus řeči, na Slovensku ještě chvilku zůstaneme. Odpovídal v rozhovoru hráč, který je pro hru typicky hodně zapálený a dalo by se napsat i zajímavý hned z pár důvodů. Je přátelský a snaží se dodržovat pravidla ve hře....
<< 132 | 133 | 134 | 135 | 136 >>