ÚVODNÍ STRÁNKA - DOBRÝ DEN!

        Vítejte u nás! Hrajeme po netu na uživatelském a dedicated serveru známou, nicméně dnes už pozapomenutou českou akční hru Vietcong, který nás v rámci volného času dodnes baví. A jelikož GameSpy ukončil dne 25.7. 2014 provoz herních serverů a po třech letech skončil dne x.x. 2017 také QTracker, přešli jsme na další alternativu pro zobrazování serverů, na ''Master server'' zde .

A jinak, tento web je prezentací sám o sobě, uživatelského serveru Crocker's Public Server. [CZECH] a také Vietconga samotného obecně. Kromě toho tu naleznete i spóstu další jiné zábavy, takže se tu určitě rozhlédněte. ;-)

    CZ/SK Elit'ácký Vietcong Kolektiv

 

Motto PTERODONu: '' Nehrát Vietcong - nežít život! ''

 

Upozornění návštěvníkům o Novinkách:

Aktuálně nejsou žádné Novinky.

 

 

Číslo celkových návštěv bylo z původního ukončeného počítadla z portálu najdouvas.cz zaarchívováno do podsekce Statistiky - nadřazená sekce: Informace o webu .

 

Upoutávací bannery

uživatelské Vietcong weby

 

 

 

Ostatní webové portály

I na VIETCONG.INFO lze stahovat uživatelské Coop mapy

Google +1 - návod

    Pre SK :

Anketa Novinek

Alpha Team servery - náhled

(Elit'ácký dedicated server)

Taktika obrazem

 

KE STAŽENÍ COOP MAP:

vietcong-coop.net

vietcong-customs.com

Novinky

Třetí rozhovor v pořadí, s hráčkou Anett

19.06.2012 21:27
      Jako první slečna na rozhovor byla tentokrát pozvána, která rozhodně hrát Vietcong umí! Důkazem je toho hlavně její aktivní skóre s vysokým počtem zabitých nepřátel v módu Coop! Tzv. ''mušku'', potenciál a zápal pro hru ve Více hráčů rozhodně má. Sice (zatím) není mezi těmi...

Další z rozhovorů, tentokrát s parmenem94[CZ]

14.06.2012 20:50
      První příjemný rozhovor s věrným a dlouholetým hráčem Vietcongu MUKADEm-CZ máme za sebou. Neméně příjemnějším by měl být i rozhovor v následujícím článku. Osloven byl hráč, jehož bojová morálka a nadšení je dalo by se říci, enormní! Je to hráč, který si lpí na pořádku při hře a...
<< 133 | 134 | 135 | 136 | 137 >>