ÚVODNÍ STRÁNKA - DOBRÝ DEN!

        Vítejte u nás! Hrajeme po netu na uživatelském a dedicated serveru známou, nicméně dnes už pozapomenutou českou akční hru Vietcong, který nás v rámci volného času dodnes baví. A jelikož GameSpy ukončil dne 25.7. 2014 provoz herních serverů a po třech letech skončil dne x.x. 2017 také QTracker, přešli jsme na další alternativu pro zobrazování serverů, na ''Master server'' zde .

A jinak, tento web je prezentací sám o sobě, uživatelského serveru Crocker's Public Server. [CZECH] a také Vietconga samotného obecně. Kromě toho tu naleznete i spóstu další jiné zábavy, takže se tu určitě rozhlédněte. ;-)

    CZ/SK Elit'ácký Vietcong Kolektiv

 

Motto PTERODONu: '' Nehrát Vietcong - nežít život! ''

 

Upozornění návštěvníkům o Novinkách:

Aktuálně nejsou žádné Novinky.

 

 

Číslo celkových návštěv bylo z původního ukončeného počítadla z portálu najdouvas.cz zaarchívováno do podsekce Statistiky - nadřazená sekce: Informace o webu .

 

Upoutávací bannery

uživatelské Vietcong weby

 

 

 

Ostatní webové portály

I na VIETCONG.INFO lze stahovat uživatelské Coop mapy

Google +1 - návod

    Pre SK :

Anketa Novinek

Alpha Team servery - náhled

(Elit'ácký dedicated server)

Taktika obrazem

 

KE STAŽENÍ COOP MAP:

vietcong-coop.net

vietcong-customs.com

Novinky

Přesunutí informací o zakládání serveru

06.06.2012 14:55
      Nově pro lepší přehled oznámení o času zahájení hry bude vždy na ÚVODNÍ STRÁNCE! Nikoliv už v sekci Novinky! Tato informace je také nastálo v sekci Ostatní, 1. podčásti.   Odkazy: zpět na Novinky Sekce ostatní - 1. část  

Vyhodnocení dnešní ''pařby''

04.06.2012 19:44
      Dnes bohužel přichází novinka, která není zrovna pozitivní. Účast dnes byla všelijaká. Dá se konstatovat, že VÍCEMÉNĚ únosná. Snad to příště bude lepší. Nyní ke smutné novince: Aktuálně je na herním serveru zabanováno 20 hráčů. Což je za prvé nový rekord banlistu,...
<< 135 | 136 | 137 | 138 | 139 >>