Ptejte se Joe Crockera_cz do rozhovoru

17.04.2017 16:55

 

    Na chvilu se zas prohazujou role v rozhovoru. Každý, kdo zabrósí na tento článek, má nyní možnost se mě zeptat na věci týkající se Vietconga. Tato už staronová známá Novinka je uspořádána zejména díky Glsovi a DanyBoyoviCZ, kteří mají tu možnost taktéž se jako nováčci této aktivity zúčastnit. Rozhovor bude tedy probíhat stejně, jako ty ostatní předešlé, které už návštěvníci webu znají. Akorát v tom opačném gardu.

Vaše otázky směřujte do mojí E-Mailové adresy, která je uvedena na Úvodní stránce pod levým slópcem hlavního MENU se sekcema. Opravdu každý má tu možnost se mě nyní zeptat bez ohledu na to, zda jste Elit'áci, Alpha Teamáci, nebo naši známí hráči ''na volné noze'' nebo dále i ti další ostatní. Nicméně pro pořádek je potřeba si otázky řádně každý sám zorganizovat a promyslet.

Míní se tím totiž, aby si každý vyhledal v archívu sekce Novinky již už kdysi proběhlé rozhovory se mnou, aby se otázky neopakovaly, například typu ''Jak a kdy jsem s Vietcongem začínal'', ''Jaká je moje oblíbená zbraň'' a podobně. Těmato otázkama se prosím nedotazovat, protože je zbytečné se jimi zaobírat dokola a stejně byste v podstatě dostali stejnou odpověd', byt' by byla třeba malinko jinak napsaná, než u starých otázek.

A aby jste nemuseli v Novinkách ''stránkovat'', stačí do prava nahoru do lišty pod odkazy ''Úvodní stránka, Mapa stránek, RSS a Tisk'' zadat (jako následující nápověda) cílové ''Joe Crocker_cz odpovídal na Vaše otázky''. Sám jsem si to vyhledávání vyzkóšel, abych se ujistil, že se tam něco zobrazí a mělo by to to tak stát i u Vás. A zobrazily se mi dva články, plus další podobné, obsahující tato cílová slova. Skutečně to není těžké najít. Každý bude mít možnost se zeptat na maximálně 8 otázek, prosím! Možnost jejich pokládání není nijak moc časově omezené, nicméně kdo má zájem, tak nezahálejte. Není to zas na delší dobu. Vaše otázky si s Vašima nickama budu ukládat do Poznámkového bloku a poté budou v dalším článku publikovány.

 

Váš Elit'ácký webmaster a administrátor Joe Crocker_cz