Mapa Stream - DM

 

 

 

    Kdysi sem začal před několika lety zakládat pro odreagování od Coopu mapu Stream na herní mód DeathMatch (dále jen DM). Jak mě napadla zrovna tato mapa? No, dá se říct, že sem se jakožto uživatelský server chtěl odlišit od těch nesmyslných HalongPortů, kterých jich před lety a v podstatě i do dneška bylo a je k mání hodně. Nikdy sem nechápal, jak někoho může bavit hrát dokola furt jednu stejnou OHRANOU mapu třeba na herní mód CTF! ( jako pozor - ano, můžeme si říct, že když já občas založím Stream DM, je to z principu némlich to stejný! ) No nicméně HalongPort - co si budeme povídat. Je ano - jedna z nejoblíbenějších map od dob vytvoření Vietcongu, ale vcelku sem nechápal, co z ní všichni hráči mají? Byl to samý Halong na hlavně CTF, pak dále DM, TDM a taky semtam ATG. Navíc Stream se u mě hraje jen podle chutě si ''zablbnót'' na Deathmatchi a je to spíše výjimka, jak si od Coopu odpočinót, což bylo mimo jiné už zmíněno.

Kromě odlišení se od ostatních serverů, na nichž figurují trapné a stereotypní HalongPorty ( když zase - nepočítám HalongPorty jako mapy uživatelské vypracované na Coop, kde je semtam přidán nějaký ten keřík navíc, kláda, možná chatrč a různé další objekty (textury) , včetně Kongů, hrál Stream velkou roli v jeho velikosti a příjemné prostředí flóry a fauny podél delty řeky Song Nong z jednoho konce mapy na druhý. Tamní velký prostor této mapy umožňuje hráčům se schovat do úkrytu a sejmót protivníka!

Podle toho, kde se člověk objeví, má chvilku času si najít jakoukoliv zbraň a nastřádat k ní i munici, než narazí na protivníka a jatka sou rázem na světě! Na mapě Stream se díky její rozhlehlosti dá střílet parádně i s optickými odstřelovačkami. Ovšem pozor!!! Je přísně zakázáno pro VŠECHNY hráče, včetně administrátora (mě) kempovat s těmito optikama na místě! Hráč s těmito zbraněmi musí utíkat po mapě, jako ostatní hráči přítomní na herním serveru! Aby hra byla vyvážená a byli si všichni rovni! Porušení tohoto zákazu se nevyplácí! Toto pravidlo o zákazu kempování s optikama se nachází v sekci O serveru a pravidlech .

Co se ještě zbraní týče, tak ty sou různě rozmístěné, většina z nich leží v bedničkách s přidanou municí. Občas najdete u nich i granáty nebo osamostatněné. Americké i ty, které používal Vietcong. Podle nastavení administrátora se zbraně znovuobjevují po 15, 30 sekundách a nebo taky až po minutě. V mém případě je to 15 sekund. Čili v tomhle je tak trošku obtížnost Deathmatche.

Nikdo dříve přede mnou nevymyslel založení Streamu na DM. Teda, aspoň sem si toho teda nevšiml nikdy. Takže patent této mapy na souboj Všichni proti všem patří mně. Mapu sem zpopularizoval. No a pak se některé servery začaly ''opičit'' a zakládaly ho semtam taky. Spósta hráčů ale mimo jiné navíc argumentuje tím, že mapa je příliš moc velká. Jo, docela je velká. Ale nelíbí se ti velikost mapy a nebo se ti něco jiného nezdá? No tak tu přece hrát nemusíš, ne?! Bud' drž hubu a snaž se něco odehrát, nebo si dej čelem vzad a běž si hrát HalongPort o vlaječky! ... Nikdo tě přece nenutil se připojit na můj server a pak mít blbý kecy, jak je to velká mapa! Tohle sem fakt nikdy nechápal! Snad každý hráč musí v seznamu herních serverů vidět, co se aktuálně hraje za mapu, jaký je herní mód, počet hráčů a ping!

A to, že se někdo zeptá zase ''kde ste všichni'', je už věc druhá a neméně hloupá. Asi logicky sou hráči někde schovaní, nicméně sou každopádně na mapě! Dá se tu na druhou stranu zažít hodně srandy. Docela slušná hra se odehraje i při minimálně 7- 8 hráčů.

 

 

 

přejít na hlavní stránku Hra Více hráčů

přejít na sekci O serveru a pravidlech

zpět na Úvodní stránku