Vietcong kuriozity

 

    

    Jistě se každý z nás někdy setkal ve hře Vietcong s různými kuriozitami. At' už se zajímavou polohou mrtvého Konga, přezdívek spoluhráčů nebo s různými tzv. bugy a jinými překvapeními. Zde se nacházejí některé Vietcong Perličky - Kuriozity z položky Více hráčů.

 

Pokud někdo zná kuriózní Vietcong obrázek, video z YouTube, přezdívku Vietcong hráče po internetu, hlášku nebo cokoliv jiného, at' mi o tom dá vědět prostřednictvím Knihy návštěv nebo uvedeného E-Mailu na Úvodní stránce.

 

Je dobré poznamenat, že některé zejména kuriózní nicky hráčů sou opravdu až neuvěřitelné, nicméně o to víc jistě pobaví. Pokud někdo prožil nějaký zajímavý moment ve hře po internetu ve Vietcongu, může se o tom podělit s ostatními v Knize návštěv.

 

    Mimo jiné jsou Vietcong kuriozity rozděleny na 2 části: Tato podsekce se věnuje položce Hry Více hráčů a v Kampani jednoho hráče se věnuje kuriozitám podsekce Kampaň jednoho hráče - Vietcong - kuriozity . Pro odlišení obou částí. 

Joe Crocker_cz     

 

 

Různé kuriozity

 

Kuriózní přezdívky hráčů, které se kdy objevily po internetu ve Vietcongu:

 

Kuriózní nicky hráčů jsou k nalezení - klikněte zde

 

 

 

Hlášky vojáků při stahování mapy přímo z herního serveru

 

    Mnoho hráčů se už určitě setkalo se zajímavým úkazem. Je to možnost poslechnót si některé hlášky a smích jak amerických postav, tak těch vietnamských. Pokud stahujete uživatelskou mapu, má větší velikost a stahování se tím pádem může protáhnót i na nějakou tu minutu, můžete přitom poslóchat různé hlášky a výkřiky od všech vojáků. Nejsou ale totiž jen tak náhodné. Na serveru, na který ste se připojili a z kterého stahujete mapu, se odehrává bitva. Je jedno, jaký herní mód se hraje. Téměř při každém trefení nepřítele nebo přímo zabití uslyšíte smích, nadávky nebo hlášky typu: ,,Nepřítel kaput!'' - ,,Mám ho, jo jo jó!'' - ,,Nepřítel chcípnul!'' - ,,Mám ho, hajzla!'' ... a u Vietnamců je to sténání při zásahu kulkou a nebo taky úchylný smích: ,,Muheheheh!'' - ,,Huheheheh...!'' - ,,Cho cho cho ho...!'' Nebo hláška při umírání, kdy Vietkong volá medika: ,,Aps! Bac.. bac-siii!''

Byla tahle kuriozita od vývojářů cílená pro zpestření a zkrácení čekací doby, než se mapa stáhne nebo čistě systémově náhodné? Na to si už každý musíme odpovědět sami pro sebe.

 

 

Autor: Joe Crocker_cz

Chyba v grafice - chybějící xicht Konga při jeho určitém pohybu, pohledem na něj optikou z dálky 

 

 

 

Kuriozity od MUKADEho-CZ: (3 obrázky)

Vysoký počet zabití a smrtí

 

 

2 Claymorky ve výzbroji

 

 

Špatná kvalita pingu

 

 

MUKADE-CZ a drát pasti na neobvyklém místě v mapě NVABase - Coop

 

 

Chyby ve Vietcongu a jiné blbosti