Vietcong - kuriozity

 

 

    Tato podsekce se věnuje různým zajímavým či spíše neobvyklým úkazům ve Vietcongu. Některé z nich spósta hráčů zná a někteří nikoliv. A proto si některé kuriozity zde můžeme ukázat.

    

    Vietcong kuriozity jsou rozděleny na 2 podčásti v sekcích: Kampaň jednoho hráče a Hra Více hráčů - Vietcong kuriozity . Pro odlišení obou kategorií.

 

 

Kuriózní Rychlé uložení v misi ''Lékařský výjezd''

aneb Seržant Steve R. Hawkins řídí džíp

 

    V misi Lékařský výjezd lze být v džípu na pozici řidiče a při vybórání vozidla lze slyšet i nadávku od Kpt. Rosenfielda směrem ke Stevu Hawkinsovi. K tomu, aby člověk mohl řídit, je potřeba si vložit do složky saves speciální quickave.psg soubor (velikost 272 kB) Rychlého uložení, který kdysi získal Elit'ák MUKADE-CZ z nejmenované webové stránky, kde se o něm dozvěděl z diskuze. Tento soubor nyní vlastní i webmaster této stránky.

Kdo bude mít zájem, stačí ho zkontaktovat prostřednictvím mailu uvedeného na Úvodní stránce a soubor mu bude poslán. Poté už jen stačí postupovat dle instrukcí, které jsou vypsány ve článku v sekci Novinky zde . Původní běžný soubor Rychlého uložení z jakékoliv mise je ale potřeba dočasně přesunout kamkoliv jinam, jinak hrozí kolize a systém Windows upozorní, pokud chce uživatel již existující soubor ''quicksave'' nahradit tímto novým. Posléze lze speciální soubor po vyzkóšení ve hře zase bud' odstranit, nebo si ho ponechat bokem v jiném adresáři souboru.

 

 

Vietcong zombie

 

 

Zajímavosti

 

Kuriózní přeměny zbraní u hlavních postav mezi mapami v rámci stejné mise

 

    V Kampani jednoho hráče udělali vývojáři zvláštní až spíše zásadní chyby. Je zajímavé si toho aspoň všimnót. Mezi některými jednotlivými mapami (části některých misí) se vymění hlavní zbraně v rukách postav v Hawkinsově týmu. Potom tomu neodpovídá trochu realita příběhu - v tomto případě tedy mise. Jak je možné, že například Bronson má v jedný části mise (mapě) Karabinu M1 a ve druhé najednou M16? Odpověd' nejspíš nebude znát nikdo. Ale stejně je to věc, které si né každý detailně všimne a je docela kuriózní. A proto sou tu fotky jako důkaz, které celou tuto záležitost ukazují.

 

Mise Válečný zajatec - mapa Po krk v bahně...

 

... a následně mapa Válečný zajatec - změna zbraně 

 

Dobývání kopce - Crocker a Defort...

 

... a Ruiny Po Tlong Karai, kde Crocker a Defort mají M1


 

 

Ruiny Po Tlong Karai - Kpt. Samuel Rosenfield s M1...

 

... a Kpt. Rosenfield znova, tentokrát s M16 na začátku části mise Zával


 

 

    ... a dokonce můžeme vidět další možná ještě o level podivnější kuriozitu: Když začínáte misi Zával, chodba před Vámi zatáčí do pravého úhlu směrem do leva, do dalších místností a chodeb podzemního systému. Avšak někdy se stane, že můžete do této únikové podzemní cesty NVA naskočit částečně už v misi Ruiny Po Tlong Karai, kde Vás ale zadrží neviditelná bariéra. A tady je vidět, že chodba zatáčí naopak do prava! A shodou okolností se tu mění zbraň v rukách Kpt. Rosenfielda z M1 na M16.

 

Úniková cesta - dostupná z Ruin Po Tlong Karai...

 

... a začátek mise Zával