Závadné mapy

 

 

    Zde se nachází výpis vadných map. A taky konkrétní popisy chyb - vad ke každé z nich. Popisy se většinou vztahují z pozice Administrátora, protože pak se tyhle mapy hrát nedají a škodí tak hernímu serveru, který se bud' zasekává nebo padá celá hra a tudíž je průběh hry pak nestabilní. Tyto mapy tedy není doporučeno stahovat a hrát!

 

VET_DAMLAY - zatopená oblast s časovou orientací ranních/večerních hodin (původní mise z kampaně Po krk v bahně). Hra se zde zničehonic někdy pořádně sekne nebo zamrzne úplně. A hlavně sou zde taky pasti pod vodou, které nejsou vidět, což je pro hratelnost mapy nepřípustné!

 

SUSHI    - velmi malá mapa na ''zablbnutí si'', kde se hraje coopVC . Je zde mnoho vojáků vybavených pouze noži. Bylo zde zjištěno, že:

                1) semtam spadne herní server i s celou hrou ''na plochu'' do Windowsů

                2) při příliš vysokém skóre jednotlivých hráčů nebo příliš rychlá frekvence zabíjení amerických vojáků taktéž celá hra vypadává do Windowsů

 

TR-LakeAdventure - lehounce džunglovitá mapa s relativně velkým jezerem uprostřed, dřevěnými moly a skálovitou zřízeninou u mola. Při testování došlo k tomu, že po vystřílení všech Vietcongů nenastane finální hláška US ARMY VÍTĚZÍ a mapa se tak nepřepne do dalšího kola (restartu).