10 000 jubilejních návštěv Elit'áckého webu

21.10.2014 09:12

 

 

        Vážení Elit'áci,
        Vážený Čestný Hoste,
        Vážení členové [AT]
        a další příchozí návštěvníci,

 

    je tomu dva a půl roku, kdy jsem založil tento web a nedávno byla pokořena hranice velkého jubilea - 10 000 návštěv v našem počítadle! Za tuto dosavadní dobu je tohle číslo neuvěřitelné! Vždy jsem chtěl mít vlastní webové stránky, jejichž téma by se týkalo Vietcongu.
Nicméně bych netušil, že tyhle moje stránky a posléze jsem je začal označovat za kolektivní nás všech a také jako druhé zázemí pro naše přátele z Alpha Teamu, dalším přátelským hráčům a fanóškům Vietcongu, že nabydou takové popularity a deno denní návštěvnosti!
Hlavní zásluhu na vyrobení na tom mají dva subjekty: Dovolil bych si tímto vyzdvihnót našeho Elit'áka Fvr, který mi na serveru při hře kdysi tenkrát doporučil společnost Webnode pro výrobu osobních stránek. A za jeho tip mockrát díky! Dobře poradil a já sem se pro to dobře rozhodl. Webnode bych za jiného poskytovatele nevyměnil!
Správa webu mi padla do oka a díky tomu bylo možné udělat stránkám takovou podobu, jakou dodnes dostaly. Deset tisíc je opravdu vysoké a zároveň krásné číslo, pod nějž se podepsali všichni slušní návštěvníci, kterým patří velké poděkování za přízeň a návštěvnost, která tento Elit'ácký web zdobí!
Skutečně by mě nikdy nenapadlo, že vytvořit tyhle stránky bude postupem času takový úspěch! Úspěch Vás všech! Jelikož právě díky Vám všem je životnost webu skvělá a veřejný zájem je tudíž zřejmý! Chcu Vám moc poděkovat za Váš zájem, aktivitu a čas strávený na našich stránkách, který jim ve svém volném čase věnujete!

 

Děkuju Vám za přínos!

Váš Webmaster stránek, administrátor herního serveru    

a Týmový zdravotník Joe Crocker_cz