10. výročí vzniku Vietconga

02.03.2013 10:12

 

    Březen... měsíc, ve kterém vznikla legenda. Legenda, která si získala mnoho hráčů po světě. Legenda jménem Vietcong! Hra vytvořená studiem PTERODON a Illusion Softworks. A velmi úspěšně vytvořená hra, která téměř všude rychle zdomácněla.

Je to už 10 let, co tato hra spatřila světlo světa. Svou tehdejší jedinečností nabízela hráčům věci, v kterých předešlé akční hry zaostávaly. A to například zavolat si k sobě konkrétního vojáka, začít misi s jakoukoliv zvolenou zbraní a hlavně nemít u sebe  např. 3 hlavní zbraně najednou, jako tomu bylo u hrách MOHAA nebo Return to Castle Wolfenstein a dalších jiných. A také neprocházet většinu misí sám a zabíjet desítky nepřátel. I díky vyvedenému Enginu se Vietcong náramně povedl!

I po těch mnoha letech se stále najdou hráči, kteří dodnes tuto hru hrají. Dokonce i některé klany jsou stále aktivní a to at' už staré nebo nově vzniklé. Dále nesmíme pochopitelně zapomenót i na Coopové týmy, které našly v tomto herním módu svůj smysl.

Taky určitě potěší, že spósta hráčů se k této hře vrací po několika měsících nebo letech. Protože: Nehrát Vietcong znamená nežít život!

Článek obsahuje taky 2 ankety, ve kterých se můžete zúčastnit!

 

K 10. výročí bych chtěl této hře popřát vše nejlepší k jejím existenčním a herním narozeninám, a zároveň jí přeju ještě pokud možno dlouhou herní životnost a mnoho věrných srdcařů!

A při této příležitosti chcu popřát i našim Elit'ákům vše nejlepší v herním životě Vietconga, osobním životě a taky se nesmí opomenót na další hráče a návštěvníky! Díky Vám všem je dodnes Vietcong po 10 letech aktivní hrou po veřejné síti a věřím, že těch 10 let není ještě konečná s touto dodnes ještě objektivně relativně populární hrou!

 

A jako malý dárek k tomuto jubileu jsem si dovolil pro pobavení nás všech najít Vietcong videa s naším charismatickým seržantem Stevem R. Hawkinsem, který nám v rámci těchto Vietcong narozenin zatancuje! A jelikož existují dva velmi dobré klipy a nevěděl jsem, který z nich upřednostnit, rozhodl jsem se vložit je sem oba! At' se to oslaví pořádně!

Posléze tato videa budou i nastálo ke zhlédnutí v Perličkách!

 

Takže ještě jednou - Vše nejlepší k jubilejním 10. narozeninám !

 

Anketa

Co říkáte na životnost Vietconga, který dodnes hraje ještě docela hodně hráčů?

Výtečné, že se stále hra hojně hraje! (88)
99%

Vidím to docela pozitivně. (1)
1%

Nevím, nějak nad tím nepřemýšlím. (0)
0%

No tak těch 10 let je teda nic moc. (0)
0%

I kdyby se to hrálo 20 let, Vietcong je už dávno za zenitem! (0)
0%

Celkový počet hlasů: 89