2 ankety a rekord zabanovaných hráčů na herním serveru

11.11.2012 12:00

 

    Dnešní den na herním serveru byl o trochu zajímavější, než hraní předchozí. Účastnilo se pár známých hráčů našeho kolektivu (Elit'áků). Hra i s pár normálními cizimí hráči probíhala v klidu. Jeden fakt se dneska podepsal na debilitě některých dalších ''h(s)ráčů''. Dnes byl za úmyslný Teamkill na mapě Stream zabanován hráč s nickem rodinka a tímto se zařadil mezi dementy na banlist, který v těchto chvílích činí na 26 zabanovaných kreténů! Což je opravdu nový dosavadní rekord a pokud se banlist sám nesmaže, jak se tomu po čase nějak automaticky samo o sobě stává, toto číslo ještě nemusí být konečné. Dá se předpokládat, že se tam někteří dárečci ještě přidají.

Člověk ani neví, jestli je tohle k smíchu nebo k pláči. Je to spíš úsměvný. Běžně bychom se nad zabanovanými hráči nijak extra zvlášt' nepozastavovali, páč debilové se najdou vždy a všude. No nicméně tohle číslo už bylo hodně velkým tzv. masakrem a stálo za to ho zveřejnit. At' si každý o tomhle udělá obrázek sám. Já sám k tomu můžu připsat to, že už jen z hlediska nepochopitelných provokací, zabíjení vlastních a dělání dalšího různýho bordelu je to čistá demence těchto magorů a netuším, jaký přínos jim jejich otřesné chování přináší.

Jistě, spósta z těch hráčů je i dodnes hrstka nezkušených, kteří nevědí, jestli je Administrátor přítomen nebo jestli server někdo řídí. Někteří navíc spíš většinou nevědí, co po připojení na herní server dělat. Objektivně slovem většinou se nikdo neobtěžuje se ostatních zeptat. Takže to dopadá vždy špatně. Nicméně - dobře jim tak! Ovšem měli by si ti hráči uvědomit, že názorová většina nemá ráda, když někdo záměrně vyprovokuje nepokoje, leze schválně před mušku, pokládá pasti na místa, kde nemají co dělat, atd. .

A jaký názor na dosavadní rekord a chování těchto hráčů máte Vy, se můžete svým hlasem vyjádřit ve 2 anketách níže. Případně i diskutovat v Knize návštěv.

 

Anketa

Zajímavost: Považujete 26 zabanovaných hráčů na herním serveru za už dost neobvykle vysoké číslo v banlistu?

Tak rozhodně ano! (81)
94%

Nezvyklé číslo, ale asi jo (2)
2%

No, spíš asi ne (3)
3%

Ne a je to vcelku fuk (0)
0%

Celkový počet hlasů: 86

Anketa

Myslíte si, že určití hráči, kteří dostávají kicky a BANy by neměli pro dobro hry hrát na herních serverech?

Ano! Protože kazí hru a nejsem na ně zvědavý! (82)
95%

Zas tak moc mi nevadí. Beru to tzv. ''jedním uchem tam a druhým ven'' (4)
5%

Ne, ten bordel, co dělají mi příliš nevadí (0)
0%

Nevadí mi jejich různé excesy vůbec (0)
0%

Celkový počet hlasů: 86