2 ankety: Hlasová komunikace přes Skype a Elit'ák Honza |Metal Lord| v obklíčení pastí

09.06.2013 12:28

 

    Díky za dnešní hru, Elit'áci! Dneska to byla paráda, jaká už nebyla dlóho před tím. Kromě toho, že dneska těch různých kreténů moc nebylo. S kterýma se jinak bohužel potýkáme minimálně každé druhé založení hry. I když konec nám dneska trochu kazil bezohledný hráč a kariérista Vokras[CZ]. To byl zase materiál toto, fakt jako opravdu! Házet někomu granáty pod nohy nebo je vytrvale házet, ignorovat komunikaci ostatních přítomných hráčů na herním serveru, kterým se to nelíbí, chodit ostatním před mušku a snažit se co nejvíc Kongů zabít bez ohledu na to kolikrát zdechne, může opravdu jen odvázaný debil! Ale to je jedno. To jen tak mimochodem.

Tento článek je totiž trošku o něčem jiném... dneska sme se dobře bavili s parmenem94[CZ] a (DMV)_Cpt-Intwernetem hovorem přes Skype. A můžu říct, že to byla velká sranda. Možná byste i Vy ostatní Elit'áci mohli popřemýšlet nebo zvážit, jestli si taky pořídit mikrofón nebo popřípadě ti z Vás, kteří Skype nemají, si ho stáhnót a nainstalovat, abychom se mohli bavit hlasovou komunikací všichni. Ušetřili si tím spósty psaní v chatu ve hře a zažili navíc i hodně srandy!

Nemám zatím zkušenosti s tím, kolik účastníků Skype pro jeden konferenční hovor zvládne, ale pokud by to bylo možné, mohli bychom si na TeamSpeaku (já mám verzi TeamSpeak 2 2.0.32.60) zřídit vlastní Elit'áckou adresu a i místnosti, ve kterých bychom se mohli ve Více hráčích scházet. A nemuselo by to být jenom o hře! Mohli bychom se tam scházet a povídat si, i když se zrovna nehraje nebo se bude hrát v následujících minutách, co by probíhala naše konverzace na Skypu. A vlastně i prostřednictvím tohoto programu být spolu lépe v kontaktu.

Záleží ovšem na Vás, jak byste se k této věci postavili. Jelikož sem u některých z Vás zjistil, že Vám komunikace přes chat stačí nebo se Vám nechce instalovat příslušné prograny pro hlasovou komunikaci či si pořídit mikrofón. Jako nechcu do teho nikoho nutit, ale pokud budu psát vyhradně za sebe, tak rozhodně to špatný nápad není! Mimo jiné o Skypu nebo TeamSpeaku sem se už zde ve článku před pár měsíci jednou zmiňoval a tak tento nápad znova aktuálně přišel! Opravdu sme si na Skypu užili srandy a to hru jenom zpestří a zpříjemní. Jako Elit'áci bychom se všichni mohli poznat po hlase a bavit se za těchto podmínek. Přemýšléte opravdu o tom!

No a aby té srandy nebylo za dnešek málo, tak dneska to i vygradovalo nápadem našeho Elit'áka (DMV)_Cpt-Intwerneta, který na mapě VET_RANGDONG při Coopu na startu mapy obklíčil ležící VC postavu Honzu |Metal Lorda| drátem pasti, před obličej mu položil Claymorku a poté Honzu ještě zasypal granátama a svýma zbraněma. No bylo to v tu chvíli rychlý a řechtali sme se tomu, takže sem neváhal a rozhodl sem se, že to v rychlosti vyfotím. Takže - snad ta fotka je vcelku dobrá a zveřejňuju ju sem do tohoto článku. Takže si obrázek prohlédněte a pobavte se, v té chvíli to bylo fakt vtipný a za dnešek sme si prostě dobře zahráli a já tímto ještě jednou děkuju Elit'ákům parmenovi94[CZ], Honzovi |Metal Lordovi| a (DMV)_Cpt-Intwernetovi a těším se na další hru!

 

Na Vás ted' ještě nyní bude, abyste se vyjádřili v anketách níže k následujícím věcem:

1) Vyjádřete svým hlasem, jak se stavíte k hlasové konferenční komunikaci přes Skype, popřípadě TeamSpeak (?)

2) Hlasujte ohledně legračního obrázku, na kterém leží Honza obklíčený pastěmi a malým arzenálem zbraní

 

 

Anketa

Chtěli byste se bavit při hře hlasovou komunikací přes programy Skype nebo TeamSpeak a bavit se všichni společně a zažívat více zábavy a legraci při hře?

Rozhodně ano! (81)
98%

Možná jo, ještě popřemýšlím... (2)
2%

Nevím (neutrální hlas) (0)
0%

Spíš asi ne (0)
0%

Ne, vůbec mě to neláká! (0)
0%

Celkový počet hlasů: 83

Anketa

Myslíte si, že se Honza |Metal Lord| dokázal z obklíčení pastí a zbraní dostat pryč? :-)

Já myslím, že určitě ano! (79)
93%

Možná, že jo (3)
4%

Nevím (neutrální hlas) (1)
1%

No asi spíš né (1)
1%

Určitě né, má to blbý (1)
1%

Celkový počet hlasů: 85