2 Ankety: Hlasujte pro Vaši nejoblíbenější videosekvenci

14.06.2015 19:39

 

    Venku pořádně sprchlo a já se dal na psaní dalšího článku. Tedy tentokrát to nebude čistě o psaní několika odstavců jen pro čtení, ale zapojíme k tomu i anketu, v které se zaměříme na vybrané videosekvence ze hry. Pouze na ty nejzajímavější, které emotivně můžou hráče strhnót.

Z toho výběru můžete Vy, návštěvníci webu hlasovat pro tu, která se Vám vždy nejvíc líbila!  Na výběr pro hlasování je toho relativně hodně. Aby taky ne, když jsou použity videa ze všech částí Vietconga - z Jedničky, z datadisku Fist Alpha a dokonce i jedno z jediné mise Red Dawnu .

Na základě hlasů v této anketě zjistíme, které z těchto akčních videí se vývojářům nejvíce povedly a hráče nadchly. Tedy - samozřémě bychom potřebovali mnohem širší obec hráčů, kteří naši oblíbenou legendární hru hráli a aby čísla byla mnohem objektivnější, nicméně i pár Vašich zúčastněných hlasů má svou váhu. Rozhodující faktor v rozhodování může hrát i roli, jaká trefná doprovodná hudba při videu hraje.

A jak už tedy bylo napsáno: Nabízených možností, které si Vy vyberete je hodně. Obě ankety věnující se původnímu Vietcongu 1 a Fist Alphě jsou rozdělené na dvě části. Hlasovat pro svou favorizovanou videosekvenci, která se nejvíc líbí může tradičně kdokoliv, kdo na tento článek zavítá!