2 Ankety: Hlasujte o Vtipných Sestříhaných Vietcong hláškách

03.05.2015 19:42

 

    Dlóho už tu nebyla žádná anketa v rámci článku. A tak nyní je možnost opět hlasovat a uvidí se, jaký panuje názor většiny lidí na Vtipně Sestříhané Vietcong hlášky , které jsou předmětem hlasování. Opět se nám z toho utvoří v podstatě graf a tak budeme moct v relativním výsledku vidět, jak tyto hlášky celkově uspěly nebo ne.

Mě osobně to tedy hodně zajímá. Už jen proto, že za celý ty roky, co se Vietcong hraje a lidi určité původní neupravené hlášky uploadují na YouTube ve svých videí, tak doposud nikoho nenapadlo sestříhat hlášky tak, aby každá hláška pocházela z jiné mise, Výcvikového tábora, Brífingu nebo dramatických situací a zároveň, aby pointa a spojitost hlášek byly vzájemně vtipné. Popřípadě, aby byly hlášky použity ze všech částí Vietconga a celý sestřih byl tak obohacen skutečně napříč celou hrou.

Je to možná už sice docela klišé, nicméně velký dík za veškeré zpracování hlášek a jejich dodatečnou korekci patří velké díky našemu Elit'ákovi MUKADEmu-CZ ! Protože ačkoliv jsem všechny sestřihy vymyslel já, tak bez tohoto šikovného PC programového kutila by moje nápady byly bez zrealizování k ničemu. Tyto speciální hlášky jsme vyrobili jako zpestření a pobavení pro Vás - hráče a čtenáře místních článků. A má to být i jako jedinečný příspěvek od nás pro Vietcong.

Po pravdě nebylo jednoduché je vyrobit. Celému projektování předcházela konzultace s naším šikulou, úpravy, najít takové dialogy, ze kterých by se dalo něco vymyslet - aby odpovídaly aspoň malou vtipností a hlavně, aby celý soubor měl délku v podobě pár, nejlépe několik minut a nebyl poslech velmi krátký. Vyprojektování se úspěšně zdařilo a jak Vy sami na to pohlížíte s vlastním hodnocením, můžete vyjádřit právě hlasováním.

A nyní už k samotným anketám. První je klasická, kde každý z Vás může vyjádřit svůj hlas, zda se Vám sestříhané hlášky líbí nebo ne. Druhá je o tom, abyste sami podle vlastního uvážení porovnali, který sestřih je lepší, než ten druhý - přesněji pro vysvětlení, v kterém sestřihu jste shledali víc originálnějších vtipných dialogů, u kterých jste se třeba i (nahlas) zasmáli.

Mně osobně se nejvíce líbí druhý soubor, kde to hned móc hezky začíná, když Steve Hawkins mluví o bouchačce a hned odseknutím naštve obecně velmi oblíbeného Výcvikového Seržanta. Hned nato následuje opět tento cholerik z Výcvikového tábora, kde promluví Hornster a zděšený Bronson. Další TOPkou je, když opět Seržant mluví o své babičce, načež se mu Defort zasměje, že jí ukázal speciální finty. Na koncu souboru je slyšet Hawkins natěšený na Kongy, kdy jim chce dát trochu olova a celé to velmi trefně a rázně zakončuje opět sám Výcvikový Seržant, když Hawkins trefí vojína Francise Greena z Thompsona a rozčílí ho to natolik, že jako zmrda Vás kurva zabije!

Nebudu však vypisovat všechny, o kterých si myslím, že se nejvíc povedly. Nicméně abych neshazoval první soubor, tak i tam je sestřih, který by se kdykoliv dokonce mohl stát skutečností, když Vám nadřízený sdělí, že Vám musel přerušit dovolenou. Jaká ostrá slova byste určitě ve své reakci použili se stačí zaposlóchat do Hawkinse, který to velmi těžce nese (ale takto byste si ulevili někde v soukromí stranou, né před šéfem :-) ).

Tolik by tedy bylo slov. Ted' se můžou začít hýbat čísla v obou anketách. Hlasovat může samozřémě kdokoliv!

 

 

Anketa

1) Líbí se Vám Vtipné Sestříhané Vietcong hlášky?

1) Ano, moc se povedly! (84)
98%

2) Jo, jsou docela fajn. (1)
1%

3) Je mi to jedno. (0)
0%

4) Není to zas tak hrozný. (1)
1%

5) Ne, nelíbí se mi vůbec! (0)
0%

Celkový počet hlasů: 86

Anketa

2) Který ze 2 souborů se Vám svou vtipností některých sestříhaných hlášek líbí víc, než ten druhý?

1) 1. soubor (79)
92%

2) 2. soubor (1)
1%

3) Oba se mi líbí stejně. (5)
6%

4) Je mi to jedno. (1)
1%

Celkový počet hlasů: 86