2 Ankety: Hlasujte o zrealizování Oficiálního Společného Elit'áckého Fota

26.06.2013 20:15

 

    Ahoj, Elit'áci! Už před nějakým časem někteří z Vás přišli se zajímavým nápadem. Tím nápadem je udělat společnou Oficiální Elit'áckou Společnou Fotku. Což by nemusel být žádný problém, nebýt pár kolizí, které nám v tom brání:

 

    1) je to celý o předběžné domluvě, ale jelikož každému z nás se mohou os. plány změnit během dne, hodin nebo dokonce minut, není nikdy jisté, zda by focení mohlo všem zúčastněným vyjít, i když takové focení může třeba zabrat maximálně jen pár minut

    2) a) někteří Elit'áci se už dlóho neukázali a sou to tito: Nasch, NihilihiN, Anett a {*MAS*}BEAR GRYLLS ( Martina-CZ+H+D+9 si myslím nemá cenu počítat, páč ten se tu objevil jen jednou a zanechal pozdrav v Knize návštěv a od těch dob je to 3/4 roku, co sem ho už nespatřil se připojit na můj server do hry )

        b) nicméně Nasch, který byl taky delší dobu neaktivní kvůli problémům s PC, mi už odepsal na mail. Kde taky mimo jiné napsal, že už má Vietcong nainstalovaný pod novými Windowsy 7, hra mu už nepadá a tak by se Společné Oficiální Fotky mohl zúčastnit.

    3) jediná mapa, která pro focení připadá v úvahu je ThreeCanyons. Tuto mapu není potřeba stahovat, jako jiné uživatelské Coop mapy a navíc pojme do sebe 10 hráčů.

 

    O tom, kdo by nás - všechny aktivní Elit'áky mohl vyfotit, mám naprosto jasno: Je to čestný host našeho webu a hráč Vietconga [AT]Peter Shannon_CZ. Ovšem musím to s ním ještě prokonzultovat, zda by byl ochotný pro nás udělat fotku, kterou by mi pak poslal a já ju vložil na památku sem na náš společný web. Je ale opravdu nejdřív potřeba se ho na to zeptat. Protože nechcu ho bez jeho vědomí najednou zničehonic postavit před hotovou věc, že by nám mohl prokázat laskavost a vyfotit nás.

A asi by bylo krom toho vhodné se mu za tohle alespoň zavděčit tím, že by se udělala jedna fotka i s ním. Byt' vzhled jeho postavy je naprosto identický s postavou mojí. Toto foto bych mohl ale zařídit já sám a já už vím, jak na to.

Na Vás všech Elit'ácích ted' nyní bude hlasovat ve dvou anketách, kde se všichni dozvíme, zda sóhlasíte tedy oficiálně s vyfocením aspoň nás hráčů, co sme v sóčasné době aktivní a také přidat jedním kliknutím Váš názor, zda podpoříte můj nápad s potencionálním fotografem [AT]Peterem Shannonem_CZ.

 

Můžete se tedy pustit do hlasování anket, které jsou umístěné zde níže v tomto článku!

 

Petere, můžeš určitě hlasovat taky, at' máme vyjádření ze všech stran!

 

Anketa

Jak se stavíte k zrealizování Oficiální Společné Elit'ácké fotky?

Určitě souhlasím! (83)
97%

Možná to nebude špatný nápad (3)
3%

Zdržuju se hlasování (0)
0%

Asi spíš ne... (0)
0%

Určitě ne - je to zbytečnost (0)
0%

Celkový počet hlasů: 86

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se [AT]Peter Shannon_CZ ujal na chvíli roli fotografa?

Určitě ano! (84)
98%

Možná jo... (2)
2%

Zdržuju se hlasování (0)
0%

No asi spíš ne... (0)
0%

Ne! (0)
0%

Celkový počet hlasů: 86