2 Ankety: Hlasujte pro hlášky postav z Kampaně - P.J. Defort

22.08.2013 09:57

 

    A je tu druhé hlasování o oblíbenou nadávku nebo hlášku postav z Kampaně jednoho hráče! Jako další v pořadí může Váš hlas dostat radista týmu A-216 Peter James Defort! Jeho hlas není rozhodně neznámý. Český dabér, pražský rodák Filip Švarc svým jedinečným a originálním hlasem nadaboval mnoho filmů, seriálů a dokonce moderoval i v rádiu. Nebo stále moderuje, nevím už přesně. No jinými slovy patří každopádně k těm nejznámějším, nejúspěšnějším a nejžádanějším dabérům-hercům na české filmové a taky herní scéně.

Při vývoji Vietconga dostal, respektive obsadil roli radisty P.J. Deforta a jak už například v demoverzi kdysi na CD scorečkách byl slyšet jeho šarm hlasu, tak rozhodně se měli hráči na co těšit, až bude vydána plná verze hry s celým příběhem, který se převážně motá kolem zpravodajského Seržanta Steva R. Hawkinse. Oproti prvnímu Nhutovi však Defort nemluví lámanou češtinou a tak jeho hlášky a nadávky mají daleko větší ráz a břink, než to bylo právě u Nhuta, u kterého sme si premiéru sérii těchto hlasování odbyli.

Nyní je tedy na řadě Defort, u kterého ve 2 následujících níže připravených anketách může každý z Vás dát hlas vždy jedné nejoblíbenější hlášce, která se stala pro Vás tou nejoblíbenější nebo je nejlepší. A možná i nejvtipnější - kdo ví...

 

Hlasovat můžou tradičně jak členové Elit'áckého kolektivu, tak i všichni ostatní příchozí návštěvníci!

 

Hlasujte!

 

Anketa