2 Ankety: Hlasujte pro hlášky postav z Kampaně - Thomas Bronson

17.09.2013 11:49

 

    Po pár novinkách pokračuje hlasování o nejlepší nadávku, hlášku nebo prupovídku vojáků z jednotky vedené Stevem R. Hawkinsem. Na seznamu v pořadí je voják, který je pověstný svou morálkou, slušností a určitým intelektem. A nejčastěji se handrkuje s Hornsterem, který má ve zvyku mít pořád nějaký poznámky. Ovšem i ženista Thomas Bronson má poznámek na rozdávání. To né, že ne. Ale není to žádný šílenec.

Je to spíše pohodář, kterého něco jen tak nerozhází. Tedy... pokud v tom nemá prsty provokatér Hornster. Občas má ale tu neskutečnou drzost být arogantní vůči Hawkinsovi, když mu dává munici. Za tyhle jeho provokace si zaslóží jednu kulku do nohy nebo píchnutí nožem! A když začne stópat adrenalin, tak to docela stojí za to. To se potom ponoří do boje a vychutnává si nebezpečí. Ono se nesmí při boji moc přemýšlet. Prostě střílej, nadávej, vyžívej se v boji, ale hlavně zůstaň naživu!

Vy máte možnost v níže uvedených anketách opět možnost hlasovat podle své volby, která hláška a prupovídka se Vám nejvíce zamlóvá!

 

Hlasujte!

 

Anketa

Která nadávka-hláška je podle Vás od Thomase Bronsona nejlepší?

1) Tumáš, hajzle. (76)
92%

2) Nažer se! (1)
1%

3) Rotu róóu! (1)
1%

4) Zkurvený rejžožrouti! (1)
1%

5) Zasraný komunisti!! (1)
1%

6) Vylezte a pod'te sem! (1)
1%

7) Nepřítel kaput! (0)
0%

8) Pod' si pro nášup! (2)
2%

9) Tak pod'te si pro měéé! (0)
0%

Celkový počet hlasů: 83