2 Ankety: Hlasujte pro své oblíbené Vietcong video!

04.04.2014 18:41

 

    Už je to dávno, kdy se hlasovalo o oblíbené(á) video(a). Nepamatuju si už ani namátkou, kdy toto hlasování poprvé a zatím doposud naposled proběhlo. Ale upřímně se mi mi nechce listovat Novinkama zpátky a hledat to. Nicméně nyní přichází ta chvíle znova! Za ten čas se přidalo na web videí opravdu sice jen pár a to z dílny Elit'áckého Kolektivu a dalších uložených videí od jiných autorů na YouTube , ale tak opět tu zase máme aktivitu pro všechny.

První anketa tedy obsahuje výhradně videa od Elity a další - už druhá anketa je rozdělená na části chronologicky podle seznamu seshora dolů ze sekcí. Abychom to měli hezky postupně. Každý si může vybrat z uvedené nabídky níže ve článku, které video se komu líbí nejvíce. Pokud by někdo nenašel pro hlasování své oblíbené video (dělal jsem nominaci jen toho nejlepšího, protože je toho strašně moc, může na koncu zahlasovat pro ''Jiné..'' ) .

Zařadil jsem tam například i Vietcong teaser Trailer z Úvodní stránky, abychom to měli se vším všudy. Třeba se někomu zrovna tohle prezentační video líbí - kdoví... No každopádně určitě má každý svého favorita - je to čistě o vkusu. Zde chybí Vietcong videa z našich zábavných nebo kuriózních Perliček. Výhradně o těch by mohla být anketa zase kdyžtak někdy příště...

 

A nyní se můžete všichni pustit do Oficiálního hlasování!