2 Ankety: Hráčka Kika :) roztahuje na fotce nohy

03.10.2013 19:11

 

    Děkuju zúčastněným Elit'ákům parmenovi94[CZ], MUKADEmu-CZ a (DMV)_Cpt-Intwernetovi za dnešní hru! Dneska sme si opravdu dobře zahráli. I když na poslední mapě Stream nás provokovala slovenská hráčka s nickem Kika :) . Hrála normálně, ale občas měla tu potřebu nastřelovat svoje, což sme nechápali. Nejdřív si stěžoval parmen a posléze i Intwernet. že to od ní dostali. Mě to však z hlediska tolerance nechalo klidným, avšak sem byl připraven použít svou administrátorskou autoritu formou psaní, případně patřičným způsobem zakročit svými pravomocemi.

Nakonec to přece jen vygradovalo TeamKillem , který si Kika :) zaslóžila! Léčil sem zrovna Intwerneta blízko té skály u potoka, kde bývá odstřelovač s SVD Dragunovem velmi blízko u vypálené přistávací zóny. Mezitím se za ním objevila i Kika, která se tam zastavila. No takže Intwerneta obvazuju a najednou se schovala do keře a začala do nás pálit. No, to už mě ale naštvalo a tak sem ju prostě zabil! A bohužel se to z mý strany už neobešlo bez vulgárních invektiv. A jak končil čas mapy, tak Kika si se svou postavou Hawkinse lehnula na šutr velmi zajímavým způsobem. Jedná se o určitou polohu, ehm... no byl to moment, který sem se rozhodl vyfotit a publikovat na web! A ta fotka opravdu stojí za to! A o tom mým komentářu v chatu v tom momentu ani nepíšu...

K této kuriózní fotce připojuju i 2 ankety, ve kterých se každý bude moct vyjádřit, jak kdo na tuto netradiční fotku pohlíží. A myslím si, že tyhle ankety budou docela veselé a samotný obrázek opravdu pobaví!

 

Takže hlasujte!

 

Odkaz:

Fotogalerie - Kika :) roztahuje nohy

 

Anketa

Líbí se Vám kuriózní fotka s hráčkou Kikou :) ?

1) No moc! (78)
98%

2) Docela jo, zajímavý. (1)
1%

3) Jo, ujde to... (1)
1%

4) Zdržuju se hlasování. (0)
0%

5) No nic moc fotka. (0)
0%

6) Mně se to moc nelíbí. (0)
0%

7) Líbí? Co se mi na tom má líbit? (0)
0%

Celkový počet hlasů: 80