2 ankety: Myslíte si, že se Perličky hodí na web?

27.01.2013 12:27

 

    Po dlóhé době odmlky od Novinek v článcích přichází náprava. Nedávno byla přidána do MENU sekce ''Zbraně a technika'', které souvisí s tématem Vietcong (resp. války ve Vietnamu). Taky souvisí s naším hraním po internetu a má být jakožto dalším rozšířením tohohle našeho společného webu! Jinými slovy výběr sekcí ke zhlédnutí je už tak nad míru bohatý.

Krom jiného obsahují naše společné stránky i trochu odreagování se a tím sou obě sekce Perličky! Věřím tomu, že né každý si tam najde pro svou zábavu a relax uplatnění. No nicméně i tak si přesto si myslím, že odlehčení od hry Vietcong není od věci. Navíc faktem je, že kdo nechce, nemusí tuto sekci navštěvovat. Jinak zdejší hlavní téma celého webu zůstává samozřémě nezměněné a to je Vietcong!

Přesto sem se snažil tam vložit videa, u kterých si myslím, že by mohla pobavit aspoň většinu z nás a zpříjemnit tak chvíle na stránkách. V rámci tohoto článku sem přidávám i 2 ankety, na kterých budete mít každý možnost vyjádřit svůj názor na to, zda se taková - řekněme zábava navíc podle Vás na stránky hodí? Hlasovat mohou samozřejmě všichni a 2. anketa je rozdělena do 2 částí.

Hlasujte!

 

Odkaz:

Novinky

 

Anketa

1. anketa: Myslíte si, že se Perličky hodí na web?

Ano! Myslím si, že rozhodně! (78)
95%

Jo myslím si, že na odreagování je to dobrý. (4)
5%

Nevím, je mi to jedno. (0)
0%

Řekl bych spíš, že asi né. (0)
0%

Určitě to sem nepatří! (0)
0%

Celkový počet hlasů: 82

Anketa

2. anketa - (1.část) : Které zábavné téma v obou Perličkách je Vám nejbližší?

Vietcong klipy (jako je například ten Vietcong Song se zbraněmi) (79)
98%

Pořad Zdeňka Pohlreicha ''Ano, šéfe!'' (0)
0%

Scénky se Zdeňkem Izerem (2)
2%

Pořad ''Na Stojáka'' (0)
0%

Debilní kecy, co holky neříkají! (0)
0%

Celkový počet hlasů: 81