2 Ankety: Návštěvnost a volný čas

04.09.2013 17:51

 

    Pro zajímavost se naskytlo zajímavé téma, kterému se věnuje tento článek. Web má už mnoho sekcí a ještě více podsekcí. Ty se všechny týkají bud' Vietconga nebo různých Perliček na téma Vietcong i mimo něj a jako další zábavná videa se spousty dobrých hlášek a sestřihů patří pořad s nejznámějším českým šéfkuchařem gastronomické oblasti Zdeňkem Pohlreichem v pořadu ''Ano, šéfe!''

Je toho tolik, že člověk se už v tom ani pomalu neorientuje. Avšak právě o to víc má web co nabídnót! A možná časem to bude s dalšími podsekcemi o něco lepší. Každopádně by bylo určitě zajímavé si ukázat, jak dlóho se takto dá na webu vydržet, než se projedou všechny novinky, včetně sekcí a podsekcí. K tomu ještě připočtěme Váš postoj, jak moc rádi zde trávíte volný čas, případně si pustíte nějaké to video, abyste si zvedli náladu a zpříjemnili si tak zdejší pobyt.

S trochou nadsázky se dá říct, že tyto stránky jako jediné s hlavním tématem Vietcong obsahují i jiná zábavná videa, která (dófám) plní svůj úkol si zde zpříjemnit Vaši návštěvu. Jestli se mýlím a už ste narazili jinde na podobné Vietcong stránky, tak mě určitě opravte. Jinak web se dělá pro ostatní lidi a to především pro ty, kteří ho rádi navštěvují, jsou nadšenci hry Vietcong a podporují jeho provoz a zpracovávání aktualizací.

Z počítadla náštěv na Úvodní stránce vlevo pod MENU je zřejmé, že stránky za dobu svého vývoje nabyly určité popularity a oblíbenosti, za což Vám všem děkuju! Už bylo i v jiných předešlých článcích zmíněno, že nebýt Vás ostatních, nikdy by se web nemohl stát tak atraktivním a zajímavým - což platí i pro tentokrát! Díky Vám všem! Myslím si, že při téhle příležitosti v rámci tohoto článku je slušnost po čase Vám zase poděkovat a není to dodnes klišé. Krom toho denní návštěvy pak v číslech pohybující se mezi 9-10 až 11 (někdy i čísla vyšší) jsou minimálně dobrým výsledkem! Je vidět, že tvorba tohoto webu pro všechny slušné hráče Vietcongu byla - jak se říká ''trefa do černého'' .

 

Joe Crocker_cz

 

A nyní v níže dvou uvedených anketách můžete hlasovat, jak dlóho si myslíte, že lze jednorázově strávit čas na těchto stránkách a druhá anketa se zabývá ohledně Vašeho volného stráveného času zde!