2 Ankety o letošním osobním setkání v Brně

23.09.2015 20:33

 

    Jak už většina hráčů a dalších návštěvníků dávno ví, tak letos v létě jsme se setkali s [AT]Peterem Shannonem_CZ a s novou hráčkou Vietconga a před pár měsíci i přijatou členku Alpha Teamu [AT]Sharkou_CZ v jihomoravské metropoli. Při této jedinečné příležitosti jsme z Peterova telefonu pořídili na památku několik a podle mého názoru hezkých a zajímavých fotek.

Napadlo mě, že bych mohl uspořádat anketu. Abychom se mohli podívat, jak se snímečky líbí Vám, ostatním náštěvníkům. Je pravdou, že někteří diskutéři v Knize návštěv napsali kladné dojmy, což samozřémě potěší. Nicméně anketa tu má být tradičně nastálo. A proč vlastně projevit svůj názor v podobě ankety? Narozdíl od staré Webnode knihy, která už před mnoha měsíci byla nahrazena Blueboardovskou, se příspěvky vytrácejí, respektive postupně vyhazují z knihy, pokud kniha dojde do svého plného nastaveného počtu příspěvků.

Tedy čistě pro příklad: Pokud má Blueboard kniha nastavených maximum 300 zobrazovaných příspěvků, pak po přidání další zprávy se úplně první příspěvek vytratí. Po další vložené zprávě se ztratí i pořadí druhý příspěvek a takhle to je pořád postupně. Jistě, zatím naše kniha příliš moc zaplněná není, nicméně i z hlediska formality a Novinkové aktivity jsem se rozhodl pro vytvoření ankety.

Navíc krom toho se bude poprvé hlasovat i o jiné fotky, než jsou přímo ze hry. Jde o fotky reálné. Jenom škoda, že se nepořídily i nějaké přímo z centra města, ale díky ukazování místních památek Peterovi a Sharce a pohlížení na zajímavé objekty jsme na fotky zapomněli. Nebo jestli jsme si to nechali až na přehradu? Už po pravdě ani nevím. Ale su rád, že Peter byl připraven a ochoten fotit. To by mimochodem byla velká škoda neudělat několik obrázků na památku. Musím říct, že si toho setkání a samotného focení vážím.

Fotky byly na náš web zveřejněny se sóhlasem našich dvou samotných hostů, kteří sem přijeli. K tomu vyšlo i počasí a oběma se na přehradě líbilo. U přístaviště pro parníky je na každém rohu občerstvení, hospůdky, místa pro parkování a na protějším břehu podél asfaltové cyklistické stezky travnaté pláže pro relax a kópání ve vodě. Zkrátka fajn místo na rekreaci, odpočinek a příjemné trávení volného času.

A proto proč neudělat po velmi dlóhé době opět anketu? A hned dokonce dvě? Opravdu si myslím si, že hlasovat o něco, co se netýká přímo hry, ale přímo hráčů, kteří jsou její účastníci je zase něco nového a je to trošku takové zpestření. A proto neváhejte a hlasujte!

 

Odkaz: Fotogalerie - Setkání z 11.7. 2015

 

 

Anketa

1) Líbí se Vám pořízené fotky ze setkání?

1) Ano, moc! (86)
93%

2) Docela jo (6)
7%

3) No, jsou mi fuk. (0)
0%

4) Moc ne (0)
0%

Celkový počet hlasů: 92

Anketa

2) Myslíte si, že vzhledem k hernímu úpadku a celkové situaci kolem Vietconga je dnes vyjimečné a vzácné, když se hráči sejdou?

1) Myslím si, že je to určitě dnes už zcela vyjimečné a vzácné se osobně setkat v současné době. (86)
96%

2) Myslím si, že to vzácné není. Když jsou účastníci schopní se domluvit, tak to jde kdykoliv. (4)
4%

Celkový počet hlasů: 90