2 ankety: Ohodnot'te spolupráci komunity

25.03.2014 18:53

 

    V nadpisu článku schází jedno naše slovo, které se k nám vztahuje. Že by to byla Elita? Ale vůbec né. Cílem tohoto článku je oficiálně zjistit, jaká je spokojenost spolupráce všech spoluhráčů - Elit'áků a i těch známých, kteří se s námi na herním serveru stýkají. Přesněji řečeno se to týká obvazování Vás všech z mé strany a také péče našich ženistů, kteří rozdávají náboje. Ženisty si jmenovitě u nás berou {DMV}_Cpt-Intwernet, Honza |Metal Lord|, parmen94[CZ], Michal-CZ a MUKADE-CZ ! A taky bychom neměli zapomenót na počest na naši spoluhráčku parmenku , která zdatně sekunduje svému bratrovi, pokud zrovna není k dispozici pro náš Coop.

Ženistů tedy máme relativně dost. Takže i proto se jedná o celkovou komunitu, né jen vyloženě o náš Kolektiv. I známí hráči si můžou vybrat ženistu. Po mnoha Novinkách sme se konečně dostali k této záležitosti a pochopitelně je můžeme všichni ti, kteří spolu hráváme, ohodnotit svými hlasy v anketách. Jako první v anketě dostávají přednost naši členové i s parmenkou, kde si můžete z nabízených možností zvolit odpověd' a co nejúpřimněji hlasovat.

Až teprve druhá anketa se váže k mé práci s obvazy, které se snaží být v pohotovosti i s mou samozřémou ochotou Vás všechny ošetřit na vhodném, klidném nebo relativně bezpečném místě, kde tento úkon může proběhnót. (pokud zrovna teda neodběhnu na chvilu nebo na dýl od komplu)

Takže v níže umístěných anketách tedy můžete opět a zase tradičně vyjádřit svým hlasem Vaši spokojenost o vzájemné spolupráci v tomto směru. A i když někteří zmínění Elit'áci si specializaci ženisty berou, tak můžete hlasovat stejně tak, když ho zrovna nemáte navoleného a má ho na starosti zrovna někdo jiný.

A nyní už můžete hlasovat!