3 ankety: Další zabanovaný škůdce a zvýšený rekord zabanovaných

27.11.2012 19:30

 

    No tak tohle z nás asi nikdo už tzv. nežral. A to hodně dlouho ne! Novým rekordem zabanovaných hráčů v banlistu na herním serveru je 34 zabanovaných idiotů! Původně to mělo být ''jen'' 32, jenže debil s nickem Reverend Charlie i pod banováním BanIP se neustále připojoval na mapu HamburgerHill ve snaze zabíjet ostatní nožem na dálku. Není přesně jasné, jak přes ban prošel, protože způsobů může být více přes různé prográmky nebo jiná další různá rozhraní... No nicméně po asi 3.-4. připojení se na server nejenže opět zabil svýho schválně, ale ve chvíli, kdy sem mu chtěl dát už opakovaný permanentní ban, se mi při najetí konzole sekl celý PC a herní server se tím pádem stal nehybným, mrtvým. Muselo následovat rychlé vypnutí PC natvrdo, což pochopitelně pro PC a komponenty v něm není nic příjemného. Taktéž ne pro samotný operační systém Windows.

Toto je už drzost nejvyšší! Člověk aby se bál zahrát si po internetu se známými hráči na svém uživatelském serveru...! Kurva fix už! Neskutečný! Abych po někom musel vypínat celý PC kvůli tomu, že svým záškodnictvím úmyslně kazí celou hru a to i server, je zralý na chycení si toho dementa osobně a pořádně ho vyliskat! V této chvíli v tomto článku jde víceméně diplomacie stranou! Takže pokud totohle imbecila někdo někdy uvidíte hrát jinde, dávejte si na něj pozor a doporučoval bych okamžitě opustit herní server, na kterým se nacházíte. Protože to, co se stalo dnes, není žádná sranda!

Pokud by se připojoval ke mně nebo jinam pod jiným nickem, tak v tomto případě ho nijak nerozpoznáte. Nicméně s něčím podobným sem se už setkal před pár lety na mapě Stream při módu DM. Tehdy dotyčný pitomec psal anglicky, že my čeští ''hráči jsou české pouliční kurvy a že ho nikdo nebude banovat! Server je mrtvý!'' A skutečně mrtvý byl. Hýbat se po mapě sice šlo, ale postavy zatuhly na místě bez hnutí a nešlo je zabít. To mě tenkrát tak nasralo... stejně, jako dnes!

 

Mnohokrát NEdíky za tento exces, magore vylízanej!

 

A byt' už je to o banování vcelku prošlé téma, následují 3 další ankety, kde svým hlasem podpořte veřejně svůj názor o tomhle neuvěřitelně drzém a sprostém jednání! Jen at' to všichni vidí a vědí...

 

Anketa

1. Anketa: Je dle Vás číslo 34 už skutečně dost alarmujícím a neuvěřitelným číslem oproti minulé anketě?

No to rozhodně ANO! (82)
93%

Já si myslím, že jo. Ale vždy může být ještě i hůř... ale jejich problém! (2)
2%

Nevím... asi jo, ale znám odjinud i vyšší čísla (3)
3%

Asi spíš ne (1)
1%

Celkový počet hlasů: 88

Anketa

2. Anketa: Jaký je Váš názor na škůdce s nickem Reverend Charlie, který způsobil nejen opakované cheatování, ale taky zaseknutí herního serveru?

Tak k tomu není co dodat - IDIOT! (83)
95%

Nechápu, jak tohle někoho může bavit! (2)
2%

Osobně bych tyhle kretény mlátil za tuhle už velkou prasárnu! (1)
1%

Neuvěřitelný a ubohý! (1)
1%

Celkový počet hlasů: 87