9 let existence našeho partnerského Alpha Teamu

14.07.2016 12:14

 

    Hned v tomto prvním odstavci si zřejmě mnoho našich návštěvníků řekne, že jsem poněkud zaspal, ale není tomu tak. Ačkoliv naši přátelé a spoluhráči z nejznámějšího českého Teamrespawnového týmu Alpha Team v sóčasné době slavili letos 20. května svoje úctyhodné devítileté působení ve Vietcongu , tak já to bohužel jaksi časově nevychytal a jenom na to prostě zapomněl.

Nicméně rozhodl jsem se zjednat malinkou nápravu. Takže i když není tato Novinka už aktuální, ale naopak je už prošlá, tak naproti tomu mnoho hráčů o těchto narozeninách by nemělo tušení. A to zejména Elit'áci, kteří jsou s AT jakožto 2 týmové kolektivy spolu již nějakou dobu spjati soudržností.

Tímto bych tedy chtěl našim přátelům vyjádřit hodně štěstí do dalších online pařeb, objevování nových fajn map a úspěšnou výrobu nových uživatelských map pro Coop, pohodu, štěstí a skvělý fungující kolektiv ve Vašem týmu! A také při této příležitosti znovu poděkovat zejména [AT]Homimu_CZ za jeho hostování našeho Elit'áckého dedicated serveru od poskytovatele firmy Artemis, sídlící v Liberci.

Vaše existence, vstřícnost, komunikativnost a ctěná zdejší návštěvnost přispěly k tomu, že náš Elit'ácký tým včetně webu už nějaký ten rok úspěšně funguje. A to i navzdory tomu, že nás pár členů bez jakéhokoliv aspoň stručného oznámení opustilo, což je škoda. Nicméně ale takhle to někdy holt chodí ve světě internetu. Nebýt totiž Vás, tak ani my bychom nemohli fungovat na takové úrovni, kam jsme se dostali.

Podle mého osobního názoru si totiž myslím, že každý Vietcong webmaster se snaží udělat své stránky pro své vlastní kariérní užití. V tomhle totožném postavení jsem se zpočátku nacházel i já, ale postupně jsem začal dávat najevo, že web je týmový, kolektivní a později i možnost jako druhého webového zázemí pro naše AT přátele. A také jsme byli spojeni i s dalšími Vietcong weby, jako například s =GONZOvým=.

Nacož jsem reagoval taktéž přímými odkazy a propagačními bannery na naší Úvodní stránce, kde lze taktéž samozřémě najít banner na web Alpha Teamu. Je vždy lepší nebýt uzavřenou komunitou, ale být ve spojení s okolím, což pak způsobovalo pozitivní zpětné vazby. Ještě jednou tedy přeju touto cestou hodně štěstí a všechno nejlepší k Vašim týmovým narozeninám! Byt' ano - velmi opožděně.

 

 

Sóčasně aktivní členové:

 

[AT]AxeL_CZ

[AT]Sharka_CZ

[AT]Homi_CZ

[AT]Forman_CZ

[AT]Peter Shannon_CZ

[AT]GaRReTT_CZ

 

(nedávno odeživší)

el_bunda (v sóčasnosti jako Elmagore.romale)