Anketa a natáčení na herním serveru

21.12.2012 22:42

 

    Náš spoluhráč Nasch se pustil s vervou do tvorby videí. Nyní se chce zaměřit i přímo na naši hru. Napsal mi proto, jestli by šlo server po domluvě a s Vaším souhlasem někdy přepnout na chvilku na herním serveru Teamrespawnové znovuoživování týmu. Aby nás ostatní mohl natáčet při hře, když zrovna bude jeho postava mrtvá. Server bude ovšem po celou dobu Naschova natáčení zaheslován, aby nás nemohli rušit ostatní cizí hráči. Ono navíc video se samozřejmě bude týkat nás - Elity. Takže by bylo lepší, když se do videa nezamíchají hráči, kteří s námi nemají nic společného.

V případě domluvy by se tento nápad dal zrealizovat a heslo bych každému poslal po E-Mailu nebo bych ho případně ještě připomenul i na herním serveru před experimentováním. Normálně by se hrálo... no normálně... ono při Teamrespawnu nelze hrát opravdu jinak, než plně týmově. Jedno zabití od Kongů znamená pro hráče dočasnou přestávku, dokud nevychcípají všichni spojenci. Přece jenom jsme zvyklí hrát volnější týmovou hru bez zpožděného znovunarození, takže by bylo zapotřebí se trochu více sóstředit sami na sebe a vnímat okolí.

Na nás nyní jenom bude, abychom v anketě ukázali, jak se kolektivu tento nápad a ochota spolupráce s Naschem, mnou a Vámi bude zamlóvat. Myslím si ale, že by v tom neměl být žádný problém. Když to přeženu, tak hodinu (max. hodinu a půl) by se mohlo vydržet hrát s nastavením oživení celého týmu právě kvůli natáčení a zbytek naplánované hry se je jelo bez zpoždění znovunarození. 

Pro natáčení by bylo taky dobré, když by se nás na herním serveru u mě sešlo na 4-5 hráčů, aby si Nasch mohl střídavě mezi náma vybírat a režírovat. Takže hlasujte v anketě! A bylo by taky dobré, kdyby se vědělo dopředu, s kým by bylo možné počítat. Kdo by si teda našel čas a chut' na tuto aktivitu. Proto hned sem přikládám i diskuzní obsah, do kterého se prosím určitě každý, kdo budete chtít, zapište!

 

Anketa

Měli byste zájem na chvilku spolupracovat, zúčastnit se Naschova natáčení na herním serveru a vydržet hrát pod Teamrespawnem?

Ano, pomůžu Naschovi při výrobě nového videa! (81)
98%

Nevím, zdržuju se hlasování, ale klidně třeba... (2)
2%

Ne, nechce se mi do toho. (0)
0%

Celkový počet hlasů: 83

Sem dejte o sobě každý vědět jmenovitě pro orientaci nás všech, kdo se bude chtít zúčastnit natáčení

Pomoc Naschovi

parmen94 | 23.12.2012

Pocitej se mnou

Jo

Joe Crocker_cz | 21.12.2012

Tak já s tím sóhlasím. Chvilku se to pro jednou vydržet dá. Navíc bez mého založení by se to uskutečnit nemohlo. Takže kdo další jde do toho Naschovi vyjít vstříc?

Přidat nový příspěvek