Video + Anketa: Hlasujte o doplňkové Vietcong části Red Dawn

11.04.2014 22:04

 

    Napadlo mě udělat anketu ohledně jedné zajímavé poznámce pocházející z komentáře videa na YouTube . Autor GunStors, který doprovází své video svýma ''komentářema'' (schválně takto psáno v uvozovkách) nás nemusí v našem tématu vůbec zajímat. V jiném Vietcong videu umí říct velmi úžasnou větu, ve které si protiřečí a odporuje zároveň ,,tato mapa je docela dobrá, ale jinak není nic moc...'' No prostě jedním slovem katastrofa. -_-

Nicméně k věci, o co nám jde: Nedíval sem se nikdy na celé video od tohoto autora, protože se to opravdu nedá z čistě osobně z mý strany poslóchat, ale zaujal mě už zmíněný komentář uživatele, který tvrdí:

 

''Jak to myslíš nevyšlo originál ? Tahle mise měla být ve Vietcongu 1, nestihli jí ale dodělat. (v deníku Hawkinse je popsaná) Vývojáři se k ní vrátili znovu při tvorbě VC2, protože hra měla enormní oblibu fanoušků. Ke stažení byla na oficiálních stránkách Pterodonu. Jinak zvládnout se to dá v pohodě i bez cheatů, stačí se krýt a pozorovat nepřítele. Máš dobrý vkus, málokdo ocení tenhle datadisk. Jen bych se zdržel citových výlevů jako: Nice, Chcípni apod. myslím že kvůli tomu se na to video většina lidí nedívá. Nejlepší při gameplay je hrát reprezentativně, dělá to dobrý dojem a člověk se rád podívá na pokračování....''

 

Tak tady bych se ještě zastavil nad těmi citovými výlevy. Je naprosto otřesné od českého hráče při každém zabití Konga slýchat hlavně každou (nebrat to doslova) půl minutu ''nice''. Tohle mě teda úplně regulérně vytáčí! Ale na druhou stranu podle toho hlasu co čekat od člověka, který se dostává do stádia pubert'áka - a to jako při vší úctě k němu.

No jinak skutečně když se začteme do Hawkinsova deníku, tak tam najdeme úryvek jeho záznamů o zážitcích a misích. Zrovna tu, jak jde zachránit pilota a přitom jeho postup kryl ze vzduchu vrtulník. Věc do sebe tedy zapadá. Když se člověk do deníku opravdu začte, tak zjistí, že některé mise ve Vietcongu 1 se skutečně nestaly. Seržant Hawkins je pouze napsal, ale vývojáři je nevytvořili.

Já bych tedy věřil tomu, že tahle mise je právě ta, o které se hlavní hrdina ve svém deníku zmiňuje a měla být zakomponována do Vietcongu 1 a sóhlasím s komentářem uživatele. A co si myslíte Vy? Svůj názor můžete vyjádřit taky, zde níže v anketě.

Ještě navíc přidávám přimý link na komentář pod video pana ''průvodce'', at' je jasně vidět, že sem si komentář nevymyslel a ani nijak ho nezveličil.

 

Odkaz:

YouTube - Komentář k videu - Vietcong Red Dawn

 

Anketa

Sóhlasili byste s tím, že tato jediná mise z Vietcong Red Dawnu je misí popisovaná v deníku od Seržanta Steva Hawkinse a měla být původně obsažena ve Vietcongu 1?

1) Já si myslím, že určitě ano! (80)
95%

2) No řekl bych, že asi jo. (3)
4%

3) Nevím vůbec. (0)
0%

4) Moc mi to nepřijde do spojitosti. (0)
0%

5) Myslím si, že se určitě jedná o omyl. (1)
1%

Celkový počet hlasů: 84