Anketa: Hlasujte o hodnocení vzhledu Elit'áckého webu

12.05.2016 15:15

 

    To už tady ale hodně dlóho nebylo. Už podle nadpisu článku je zřejmé, že budou moct všichni naši návštěvníci hlasovat v anketě o stávající struktuře a zabarvení webu. Naše stránky jsou v provozu již 4 roky a za tu dobu se toho na webu mnoho přidalo a také změnilo.

Vždy po nějakém čase, kdy jsou věci velmi dlóho zaběhnuté, přicházejí někdy určité renovace. Tedy, nehodlám určitě měnit vzhled webu a ani jeho uspořádání, co se týče levého slópku se sekcemi a podobně. Jenom dávám přednost tradici a zvyklosti, že web máme takový, jaký je. Nicméně vkládám sem oficiální prostor Vám ostatním, abyste hlasovali a vyjádřili jenom svůj názor, zda zastáváte stejný jako já nebo byste klidně změnu vzhledu uvítali.

At' by ale anketa dopadla jakkoliv, tak žádná změna nenastane. Mě jenom po tom uplynulém čase napadlo se veřejnosti zkrátka zeptat. Zajímá mě to totiž. A jak už v úvodní odstavečku bylo naznačeno, tak nezáleží na tom, zda jste Elit'áci, dlóholetí členové Alpha Teamu nebo jejich nováčci nebo jedni ze známých hráčů, kteří se s oběma našema komunitama stýkají a hrají s náma.

Zkrátka Vy všichni máte nyní možnost dát nezávazný hlas, aby se vidělo, zda valná většina návštěvníků taktéž upřednostňuje pohodlí, předhlednost a tradici webu nebo jestli se najdou i tací, kteří by se změně nebránili. A proto máte hned níže připravenou anketu k vyjádření Vašeho názoru!