2 Ankety: Hlasujte pro hlášky postav z Kampaně - Le Duy Nhut

12.08.2013 20:38

 

    Přišla řada na další téma! Tak jako sme se již dávno věnovali rozhovorům s každým Elit'ákem a kvízům, které mají otestovat znalosti hráčů, přišla na řadu věc, která je mezi hráčema Vietconga oblíbená. Jedná se o hlášky a nadávky hlavních postav týmu A-216 vedeným Stevem R. Hawkinsem. Vietcong nejen že na svou dobu byl výtečná a v podstatě revoluční akční hra. Ale i jeho kvalitní český dabing hlavních postav, vedlejších i vietnamských hlasů si získal svou přízeň u široké veřejnosti v herní oblasti. Nejedná se pouze jen o dabování klidných situací, jako je úvodní přílet Steva Hawkinse na základnu Nui Pek nebo brífingy.

Jedná se i o adrenalinové a stresové situace, kdy se americká jednotka dostane do křížku s komunistickými vojáky vietnamské armády. Právě tady česky nadávající postavy hráče naprosto ohromí a člověk se může dostat do velké ráže, kdy tyto hektické momenty začne hodně prožívat. A jelikož čeština obsahuje spósta peprných i vtipných výrazů, sou hlášky a nadávky velmi výstižné pro jednotlivé situace v džungli. Tváře postavám propůjčili reální modelové - protagonisté a známí oblíbení čeští dabéři se postarali v pražském studiu MEC Production Studio o senzaci a perličku, která se stala u drtivé většiny hráčů Vietconga naprosto oblíbenou. Vtipné poznámky postav, různé prupovídky během brífingů a misí hlavně v podání seržanta Hawkinse a nadávky jak mezi vojáky v jednotce, tak i při konfliktech v džungli se staly legendárními. A myslím, že se většina z nás shodne na tom, že toto zpestření baví hráče dodnes.

Proto sem se rozhodl udělat další aktivitu v podobě anket, kde každý z Vás může hlasovat podle sebe pro svou oblíbenou hlášku z Kampaně jednoho hráče každých jednotlivých postav! Ankety budou u každé postavy vždy dvě: Jedna se bude zabývat přímo vulgárních projevů a nadávek směrem k nepříteli a druhá bude směřovat k doplňkovým hláškám během přestřelek a i mimo ně. U některých postav budou ankety velmi bohaté na výběr. Začneme stopařem Le Duy Nhutem v podání českého dabéra Jana Maxiána.

Pust'te se tedy do anket níže pod tímto článkem, kde každý hlasujte, která hláška je pro Vás osobně tou nejlepší nebo velmi oblíbenou!

 

Anketa