Anketa: Hlasujte pro kuriózní obrázek z mapy Stream ve Fotogalerii

23.11.2013 20:05

 

    Vážení Elit'áci a další hosté,

 

    vyhlašuju pro Vás všechny další anketu! Tentokrát se jedná o velmi zajímavý obrázek, který lze vidět na herní Vietcong mapě Stream . Jedná se o zvláštní a nejspíš náhodné vytexturování placatého křoví, které je sóčástí pomyslné ''zdi'', tedy okraj mapy. Je to část křoví, kterého sem si všiml už mnohem dříve a vždycky mě fascinovalo vytvarování tohoto křoví. Jedná se skutečně o náhodu a nebo to tam pracovníkům bývalého PTERODONu vyšlo? No, na tohle odpověd' určitě nedostaneme. A až dneska sem se rozhodl, že zkusím o této kuriozitě informovat a vyhlásit anketu! Z obrázku je zřejmé, že se jedná o jakýsi obličej.

Asi se někteří z Vás budou hodně divit, když napíšu, že mně to nejvíc hned od prvního začátku co sem si toho všimnul připomíná obličej toho berana ze slavné prehistorické hry Doom 2. Respektive z toho posledního kola, kde beran umístěný ve velké aréně na zdi ze svého mozku vypóští s nevyčerpatelnou zásobou krychle s namalovanýma lebkama a po přistání na plochu se z ní teleportuje vybraná příšerka. Navíc kolem této jakési podobizny ''něčeho'' na mapě Stream při hře nevědomky běžně procházíme, takže není těžké ju najít.

Skutečně, když se podíváte na obrázek pořádně, tak minimálně rysy tomu skutečně odpovídají, že by to mohl být právě ten beran. Ten první pohled byl hodně spontánní v tom, co mi to připomínalo. No každopádně jestli Vám to připomíná taky to stejné nebo ne nechám už na Vás ostatních. Stačí už jen kliknót na uvedený odkaz pod textem článku ve Fotogalerii , obrázek si prohlédnót a poté dát v anketě hlas té odpovědi, která nejblíže odpovídá Vašemu názoru k mé domněnce, že to připomíná podobu toho berana na zdi v ''arénovce'' Dooma 2 a nebo případně jiné oblůdky z jiné hry nebo filmu.

 

Hlasujte!

 

Odkaz:

Fotogalerie - Kuriózní obrázek z herní mapy Stream