Anketa: Hlasujte pro nejpopulárnější herní mód

13.03.2015 17:32

 

    Tato anketa by mohla být zajímavá. Kdo hraje Vietcong roky, ten si jistě všiml, které z herních módů jsou hráčema nejvíc využívány. Nikomu nechcu nic podsouvat, nicméně když sem se tak podíval na seznam serverů, vždy na mě působilo, že hra s vlaječkama jakožto soutěživý a rychlý ''hopsací'' mód je ze všech nejvíce pro lidi lákavý. Každý hráč se totiž nemohl dočkat toho, až vlajku ukradne a zaboduje pro svou týmovou stranu. No po pravdě, většině taky šlo o individuální statistiky.

Tudíž si myslím, že nejvíce sou i dodnes obsazovány CTF servery a hned po nich by jim mohly sekundovat Kooperativní - taky velmi oblíbený a naprosto odlišný od ostatních, jelikož má svůj jedinečný smysl pro týmovou hru. Nicméně ono je to objektivně otázka a věc názoru. Každopádně mým názorem se nenechte nijak zviklat a můžete v anketě hlasovat pro ten mód, který je podle Vašeho dojmu a očí při pohledu na seznam serverů od shora dolů tím nejpopulárnějším. Na začátku článku sem sice napsal ''které z herních módů'', nicméně v anketě můžete hlasovat jen na jeden, ten pro valnou většinu nejoblíbenější.

Můžeme konstatovat, že o tomhle tématu by se dalo docela polemizovat, páč deset hráčů - deset různých názorů. Do ankety sem vybral pouze ty základní a také ty módy, na kterých se v drtivé většině hrálo nebo dodnes hraje. Ty ostatní jako sou RW, LMS a TT by bylo zbytečné do ankety zapojovat. Ty se nikdy průběžně nijak moc nehrávaly. Asi proto, že mnoho hráčů svými principy neoslovily. Ono krom toho kdyby to šlo, tak bych podle svého dojmu dal na Coop i CTF. A jak to vidíte Vy sami? Jaký je podle Vás právě ten nejpopulárnější herní mód ze všech? Hlasujte!

 

 

Anketa

Který herní mód je podle Vás ve Vietcongu při Vašem dojmu a pohledu na seznam herních serverů nejpopulárnější?

1) CTF (81)
94%

2) Kooperativní (5)
6%

3) DM (0)
0%

4) TDM (0)
0%

5) ATG (0)
0%

Celkový počet hlasů: 86