Anketa: Hlasujte pro největší ''perly'' cikorky :-)

04.06.2014 21:35

 

    Ještě se na tomto Elit'áckém webu nestalo, aby se hlasovalo ve vtipné anketě (pokud nepočítáme hlášky postav ve Vietcongu, jejichž některé do vtipu nemají daleko a některé z nich vtipné jsou). Proto sem se rozhodl to změnit a věřím tomu, že některé z Vás to pobaví taky. A o co se vlastně bude hlasovat? Není to tak dávno, co nám sem na web zavítal nezvaný čokoládový ''návštěvník'', který nejlépe z nás ví, jak se povídat nepřýteli přýmo do tváře a hrát jako statečný bojovýnek!!!

Dokonce by mohl být i naším učitelem, jak rychle a efektyvně zabít někdy Japonce, někdy Mongolce a ve Vietcongu se dokonce můžeme setkat i s Číňancema. :-) Sme to ale hlupáci. Nevěděli jsme totiž, že tam můžou být ještě taky i Korejci. Kofola je zjevně vzdělanější, než my všichni a přehled má očividně taky širší.

Né, že by si takovóhle pozornost ve formě ankety jeho ''hlášek'' zaslóžil, nicméně po přečtení jeho rádoby výkalů jsem se rozhodl udělat tuhle anketu, at' se svorně ještě jednou pobavíme. A to tak, že si každý zahlasujeme a ještě se při tom zasmějeme! HAHAHAHAHAHA!!!

Udělat anketu mě přiměly jeho poslední výplody, u kterých se musí uznat, že byly vtipný. Dozvěděl sem se, že su například Kohout nebo KROKEREC KOBEREC! No a nyní můžete hlasovat v anketách níže!

 

Krom těchto ''výplodů'' použila cikorka hlášku, kterou snad ani nelze přeložit Google Překladačem: charmo pardžo HAHAHAHAHA!!!