Anketa: Hlasujte pro perličky cikorky ládíka a jeho rodičů!

17.09.2014 20:13

 

    Tak dlóho (pár měsíců) se nám náš čokoládový ''kamarád'' neobjevil na webu, aby nás zase poctil svýma několika ''origynálníma'' hláškama. Ono jestli to nebude tím, že dostal na náš web ban jako prase! Nicméně si našel alternativu, jak zákaz obejít a znovu nás navštívil prostřednictvím počítače svého kamaráda. Opět vyperlil několik neskutečných hlášek, které stojí za to si zahlasovat v anketě . Pravda, mohlo by se ještě počkat, jestli nám ládík, potažmo jeho rodiče ještě něco hezkého napíšou, ale i tak si myslím, že výběr bude v anketě bohatý a stačí to.

Že má cikorka ládík z Hlučína-Ostravy potíže s češtinou nám ukázal. Že se jeho čeština čím dál víc horší, to sme si taky mohli všimnót. Ale že na nás pošle svou rodinu - mamu a tatu, tak to bylo opravdu překvapení! O tom, jak se vyjadřují oba jeho rodiče sme se mohli přesvědčit v Knize návštěv. Abychom měli zaarchívované hlavně ládíkovy hlášky, ze kterých já osobně sem teda chcípal smíchy a kolikrát to skončilo výtlemem na kobercu X-D, sem se rozhodl udělat další druhou anketu. Myslím, že i tentokrát to stojí za to a možná je to ještě lepší, než v anketě předchozí.

Krom toho ládík hraje Vietcong ''už asy 4 roki'' a paradoxně se ho stále nenaučil hrát, pokud se jedná o herní mód Coop. Neustále chcípá každých 10 sekund a hlavně na Teamrespawnových serverech si nikdy pořádně nezahrál. A už ani nezahraje, protože GameSpy Vietcongu ukončil podporu. HAHAHAHA!!! Je krom toho velice vzdělaný oproti nám všem. Můžeme se od něj dozvědět, že ve Vietnamu žijou a bojovaly takové menšiny, jako sou Číňanci, Mongolci, Japonci, Korejci a Vietnamci by málem zůstali zapomenutí. Navíc je tak cnostný, že jsem já a náš Čestný Host [AT]Peter Shannon_CZ získali už od něj několik titulů. Například jsem kokot, Kohout, kornout, Krokerec, koberec a Peter je zase Shampon, shalamoun, Hablnnon, sarmon a podobně...

No, tolik by bylo předmluvy. Ted' se můžeme pustit všichni do velmi zábavné ankety níže ve článku! Možná, že si někdo najde více hlášek, pro které by kdo hlasoval, ale lze dát hlas jen jedné možnosti v jednotlivé části ankety. A proto s rozvahou si rozmyslete, které z nich dáte svůj hlas! A přitom se opět můžeme zasmát nad debilitou ládíka a celé jeho famílie, HAHAHAHA!!!

První anketu s prvními hláškami lze zhlédnót pro pobavení kliknutím odkazu níže.

 

Odkaz: 1. anketa ''perliček'' cikorky