Anketa: Hlasujte pro svou nejoblíbenější US zbraň!

11.03.2014 18:12

 

    A je tu opět další Novinka a v ní hned anketa! Nicméně ještě, než se jí začneme plně věnovat bych rád upozornil na to, že po tomhle měsíci nám docela reálně hrozí výskyt reklam na webu! Jedná se o tzv. přenesená data, která jsou měsícně limitována na 1 GB! Na tuto skutečnost nahrál ten negativní fakt, který se vyskytl ještě před pár dny v Knize návštěv, kdy k nám zavítal nezvaný a negramotný ''yntelygentní návštěvník'' a ''hráč''.

Právě on totiž zapříčinil to, že jeho rádoby ''příspěvky'' a následné naše i jeho reakce zbytečně zvýšily využitá data na webu! Abych přesněji vysvětlil o co jde: Náš web je čistě v základním uživatelském užívání. A jelikož nejsou na webu rozmístěny reklamy, tak tato výhoda čistého vzhledu webu je limitována přenosem dat, který za měsíc nesmí dosáhnót 100% ! V tuto chvíli, co sem se díval v editaci webu máme aktuálně využitých 35% ! Ted' si někdo řekne, že to je ještě dobrý, že se teprve blíží půlka měsíce a není potřeba se plašit. Nicméně je ale potřeba si uvědomit na denní návštěvnost našich stránek! Tudíž se využitá data hromadí vcelku rychle.

Chtěl sem v rámci naší další Novinky využít zveřejnění této informace, aby si toto všichni přečetli, byli v obraze a nemusel sem každému individuálně vysvětlovat princip těchto přenesených dat. Pokud by totiž reklamy od Webnodu zdobily naše stránky, tak nebudeme s přenosem dat nijak limitováni. Ale zase - vzhled bude vypadat ošklivěji. Dříve tento problém nebyl z toho důvodu, že na webu bylo o trochu méně sekcí a podsekcí. Nicméně obsáhlé MENU (a není to jen o sekcích) a jejich prohlížení využitý přenos dat navýšilo.

Ale reklamy na web za žádnou cenu nechcu! Tudíž provoz Novinek bude tento měsíc výrazně omezen, abychom vyrovnali zbytečné navýšení. A navíc není žádná záruka, že nám tohle pomůže.

 

No a nyní k naší anketě, která je předmětem tohoto článku. Každý z nás má svou oblíbenou zbraň a nebo jich může být více. A právě kvůli zmíněným datům se zaměříme v anketě pouze na americké zbraně. I ty ruské, které používají Kongové, používáme někteří z nás příležitostně taky. Ale anketa o nich by mohla být kdyžtak někdy příště. Půjde tedy o používání zbraní v části Hry Více hráčů. Není tedy zde k dohledání M79 Granátomet.

Dobře si rozmyslete, které zbrani dáte svůj hlas, protože tradičně lze z několika nabízených možností hlasovat jen pro jednu z nich. Později by se mohla udělat TOP Trojka zbraní, které získají nejvíce hlasů. Hlasovat bude možné do zhruba soboty, maximálně možná až do neděle.

Nyní se můžete pustit do hlasování!

 

Anketa

Hlasujte pro Vaši nejoblíbenější americkou zbraň! - 1. část

1) Remington 870 (78)
91%

2) M16 (6)
7%

3) Thompson (1)
1%

4) M14 (0)
0%

5) Karabina M1 (1)
1%

6) US-M3 (0)
0%

Celkový počet hlasů: 86

Anketa

Hlasujte pro Vaši nejoblíbenější americkou zbraň! - 2. část

7) M60 (77)
95%

8) Sten (2)
2%

9) Odstřelovačka M1 Garand (0)
0%

10) M14 s optikou (1)
1%

11) Winchester 70 (1)
1%

Celkový počet hlasů: 81