Anketa: Hlasujte pro Vašeho nejoblíbenějšího dabéra z VC

25.09.2014 16:53

 

    Jedna z věcí, která udělala Vietcong tak velmi úspěšnou PC hrou je český dabing. Obsazení se skutečně povedlo! Hlasy těchto herců-dabérů je možné slyšet i v různých filmech, seriálech, ale i dokumentech v televizi. A k tomu připočtěme ještě PC hry v českém znění. My si v následující anketě ukážeme, který z dabérů se stal ve Vietcongu tím Vaším nejoblíbenějším.

Jinými slovy jistě každému hráči a to zejména dlóholetému, se do paměti vybraný dabér dostane do podvědomí a obliby. To proto, že jeho hlas ke konkrétní postavě padne jako ulitý. Musím se přiznat, že něco mi říká, že tato anketa byla na našem webu už realizována, ale zároveň se přiznám, že se mi v katalogu sekce Novinky nechce listovat tolik stran nazpátek. Nebude na škodu ju udělat znova.

Takže proto je tu níže pod článkem se všemi dabéry, kteří se podíleli na skvělých dialozích. U některých dabérů je možnost si je poslechnót ihned a to v obou dabérských podsekcích uvedených zde v odkazech. Nyní se už můžete pustit do ankety, kde si vyberte svého dabéra, který se pro Vás stal ve Vietcongu tím nejoblíbenějším a hlasujte pro něj!

 

Odkazy:

Dabéři - 1. část

Dabéři - 2. část