Anketa: Hlasujte pro vybrané vtipné vzájemné konverzace z Kampaní!

12.10.2014 12:08

 

    Po kratší odmlce s Novinkami je tu zase další a to v podobě ankety! Už proběhlo různé hlasování - například hlášky, nadávky jednotlivých postav z obou Kampaní. Nyní sem vybral i tu možnost hlasovat znovu a to tentokrát se všemi účinkujícími postavami, což by mohla být pro všechny zajímavá anketa. Dalo to vcelku zabrat vzpomenót si jich na co nejvíc, ale myslím si, že to své ovoce přineslo. A možná ještě i přinese.

Ono je docela možné, že jsem na některé vtipné konverzace at' už z brífingů nebo přímo z misí zapomněl, nicméně na druhou stranu jsou v anketě připraveny hlavně hlášky, které opravdu stojí za to. Asi bych si vzpomněl na všechny (jakože si je pamatuju), ale to by trvalo hodně dlóho, než bych to vše zpracoval. A navíc už i tak je anketa docela obsáhlá, takže to bude stačit. A protože jsem nevěděl, jak se mi některé delší konverzace do jednotlivých kolonek vlezou do ankety, neoznačil jsem před ně ani zkratkami jména postav, která co říká. Tudíž díky za pochopení.

Hodně hlášek je u hráčů oblíbených a někdo je může považovat i za legendární, díky nimž Vietcong dělají naprosto jedinečným a dobře zapamatovatelným. Vietcong vždy byl, je a bude náš! On nejen, že se vývojářům podařil český dabing na víc, než na výbornou. I dialogy jsou ocenitelné a ty sou právě k dispozici níže. Věřím, že bude si z čeho dobře vybírat. Určitě si všechny známé konverzace nejdřív v klidu přečtěte a poté s rozvahou dejte té své vytipované hlas!

 

 

Anketa

1. část - konverzace - Vietcong 1

1) Co to děláš? - Se snažím opravit tady tu starou potvoru. Tenhle džíp toho má už dost sakra odježděnýho. A ted' se podělal. Tak se ho snažím dát do kupy, at' může jezdit dál... nó ták, co je s tebou zasraná mašino?! (79)
87%

2) Umíš s tím rádiem vůbec dělat, Deforte? - Drž kurva hubu Hornstere, dělám co můžu! - Vyserte se na to! Zkoušej to dál, Deforte. Až se ti to povede, dej mi vědět. (1)
1%

3) To zvládneme. Jenom mi dejte pár chlapů a... - ... a zejtra budete žrát hlínu. - Nebud' sračka, doktore. (1)
1%

4) Jó, tohle bude sranda, lidi. Nezničil sem tank vod.... - Leda hovno, ty si nikdy nedostal tank. - Ale dneska dostanu. Na to můžeš vsadit svoji černou prdel. - Hovno na druhou. (4)
4%

5) Ty tanky tě roztřískaj' na milión prt'avejch Hornsterů. - Drž hubu, kreténe, nebo povedeš můj útok s bajonetem zaraženým do... - DOST! Můžete se hádat později děti, ale ted' poslouchejte! (0)
0%

6) Nějak se jim je podařilo dostat přes hranici. Nemusím vám říkat, co to znamená mít nepřátelské tanky tak blízko tábora, že ne? - Ne. - Víc vzrušení, než chceme. Teda až tady na pana Nadržence. (0)
0%

7) Ty tunely, to je peklo. - Tak příště pošlem Deforta. Ten je malej, vejde se tam tak akorát. - Jo ták. A proč né tebe frajere, co? Seš na to moc tlustej, že jo.. - Drž hubu, vole! (1)
1%

8) Jasně, dáme jim šanci. Ale když budou radši chtít, aby je Hornster rozstřílel na kousky dobře jim tak. - Doufám, že si to budou myslet všichni rejžožrouti v tý blbý bažině. (0)
0%

9) Poslouchej kámo, tys měl hodně nešt'astný dětství, co? - Co to meleš?? - Seš krvežíznivej, jak ňákej úchylnej upír s M60kou. - Taky sis toho všim', co? Vsadím se, že sál krev místo mlíka. - Děte do prdele, kreténi. (5)
5%

Celkový počet hlasů: 91

Anketa

2. část

10) Ale že to byla akce - BUM PRÁSK! Škoda, že ste mi to nedovolil vyhodit to do luftu o půl hodiny pozdějc, kapitáne. Bylo by jich víc na sračku! - Už tak to bylo těsné. (79)
86%

11) Granáty, lidi. Stačí pár granátů a je po mizernejch tancích. - A po Hornsterovi taky! (1)
1%

12) Tady tunel, Trung-si. - Tak tady to je. Kurva, vypadá to nebezpečně. (0)
0%

13) Ještě před 2 minutama se nás ty zmrdi snažili rozstřílet, kámo! - No jo, tak už to chodí, CJ... - Měli sme je postřílet. Ušetřili by jsme si problémy. - Přestaň kecat, Hornstere! Doufám, že až zajmou tebe, tak se na to budou dívat jinak. (0)
0%

14) Heheh, vypadá to, že si Bronson konečně umeje svý černý nohy. - Hele vole, drž hubu... - Slyšel si to, Hornstere? Radši zavři klapačku, nebo ti Bronson... - Tak dost! Serte na to! (4)
4%

15) Tak do toho, začínají mě svrbět prsty. - Tak se poškrábej o nějakou punji... - Jestli nějakou najdu, vrazím ti ji do prdele, doktore, co ty na to? - Joo, tak to bych chtěl vidět. (8)
9%

16) Minometa! - Nemůžeme tady čekat, až nás rozemelou na kaši! - Musíme je obejít! - Musíme jít okolo! Komouši chcípnout! - Radši bysme měli začít něco dělat nebo to brzo všichni koupíme! Zavolej kurva nějaký letadla, Deforte! (0)
0%

17) Hodně štěstí, Steve... Hornstere, ty si k tomu chtěl něco dodat? - Ne, pane. Jenom sem přemejšlel, co budu dělat, abych dneska nechcípnul nudou. Jestli mě nechcete poslat ven na patrolu, tak mně vždycky můžete... (0)
0%

18) Kde je nějaká spravedlnost?! Rejžožrouti pořád něco dělaj' a my jen sedíme na prdeli a necháme je, at' si na nás cvičí střílení z minometů! - Mohlo by bejt hůř! - A to jak?! - Nevím, třeba by na nás zase mohli vybalit nějaký tanky. (0)
0%

Celkový počet hlasů: 92

Anketa

3. část

19) Bacha na ty mizerný pasti! - Stačí jednou zakopnout a tvoje prdel letí do nebes! (80)
90%

20) Vypadá to, že tu Charlie přes noc tábořil. Ohniště je ještě teplý. - Tak to asi docela spěchali, když odcházeli. - A přesně to bysme měli dělat i my. (1)
1%

21) Zastavte palbu! - A o jednoho rejžožrouta míň!!! (0)
0%

22) Ksakru! Tohle nejsou ruský tanky, to sou starý francouzský křápy, rozpadaj' se na kusy. Doprdele. Tohohle si měl průzkum všimnout! Tss, takže takhle vypadá tanková četa Vietcongu...? - Tak z toho se na základně poserou. (3)
3%

23) Vietcong útočííí!!! - Jó, jdeme na ty kurvy!!! Nameleme je do sekaný! - Doprdele! Doufám, že po nás nezačnou bušit těma tankama, kvůli kterejm tady jsme! (0)
0%

24) Vietcong útočííí!!! - Doprdele, je jich tady víc! At' jim sem z Pleiku pošlou nějaký dárečky! - Možná bychom mohli vyzkoušet, jak přesní sou dělostřelci z Pleiku! (1)
1%

25) Tohle vypadá na dobrej flek, já se usadím přímo tady........ jó, tady je to tak akorát. Jakmile nějakej parchant vystrčí hlavu, ustřelím mu ji od krku. - Podej mi sluchátko. (2)
2%

26) Sakra! Tak jsme na to zase sami! - Do hajzlu! - Zatracený piloti! Pár mráčků na obloze a oni se bojí vytáhnout zadky od piva. - Jó, oni si chlastaj' a my tady tancujeme mezi střepinama. (1)
1%

27) Nazdar, Amící. My tady jdem kopat prdél! - Rád vás vidím, chlapi. Pojd'me, musíme dobýt tenhle zatracenej kopec! (0)
0%

28) Crockere, zůstaň tu a počkej na ostatní. Deforte, ty pod' se mnou. - Jsem hned za tebou jako stín. - Dobře, zůstanu tady. Doufám, že Bronson umí opravovat stejně tak dobře jako ničit. (1)
1%

Celkový počet hlasů: 89

Anketa

Konverzace - Vietcong: Fist Alpha

1) Vole, tomu hovno rozumíš, tam bude aspoň nějaká akce. Budem jim sedět přímo za prdelí. Starej Ho Či Minh se z toho posere. - Sám bych to neřekl líp, Hornstere. Opravdu mě nesmírně těší tvůj nevšední zápal, ale ted' bud' tak hodný a drž chvíli hubu! (82)
91%

2) Tak tady je ta zatracená díra, kde budete bydlet. Panejo, to si teda užijete, parchanti. Tady fakt dávají Kongové dobrou noc. - Pche, víš prd. My si tam zařídíme hezký a pohodlný díry a hnízda, zato tebe jednou sestřelej', až sem zase poletíš s .... (0)
0%

3) - Než mě sem zase pošlou, bude už na tomhle kopci vlát modrorudej Charlieho hadr kámo. - Ále houby, víš ty vůbec, kdo sou Zelený barety? - Sakra, hod' nás už k tý všivý vesnici! Bože, jak já bych si dal pivo... (0)
0%

4) OK, tak si to užijte a moc se neožerte tím jejich rejžovým svinstem. - Hele, ty si radši dávej bacha, abys po cestě zpátky tím svým plecháčem nenabral nějakej strom i s opicí. (2)
2%

5) Kde ste, kurva?! Měli ste mě vystřídat už před 20 minutama. To, že chceš s armádou po týhle tůře seknout, tě kurva neomlouvá! - Hornstere, jdi do háje, nemám na tebe náladu a padej už odsad'. (0)
0%

6) Pokud se dostanou dostatečně blízko, jsme všichni v hajzlu. - Třeba bude pršet... - Nebud' drzý, Dougu. Tyhle kecy si nech pro Hornstera! (1)
1%

7) Neboj, s náma seš ted' v bezpečí. Nás se totiž bojej všichni Vietcongové od Saigonu až po Hanoj. - No hlavně tebe, Deforte. Jak tě viděj', maj' naděláno v kalhotách. (2)
2%

8) Tak chlapi, jdeme se podívat Charliemu na ty prskavky. Nabít a zajistit. - Se z toho poserou rákosníci, až jim to začne bouchat pod prdelí. - Zavři klapačku, Hornstere! Nejsi někde v baru! (1)
1%

9) Bezva, veliteli, zrovna sem si chtěl dát čouda. - Chceš si trochu připálit? Řekni si Charliemu... Tumáš, hajzle! (2)
2%

Celkový počet hlasů: 90