Anketa: Jak moc využíváte přímé slovní odkazy?

20.10.2013 11:30

 

    K propracovanosti celého webu mají zásluhu praktické tzv. přímé slovní odkazy . Stačí jedno kliknutí na ně a dostanete se tam, kam se chcete podívat. Odkazy se nacházejí vždy na koncích dlóhých sekcí a podsekcí. A tak, aby žádný návštěvník nemusel vyjíždět pořád nahoru a klikat na další nabídky v MENU, byly vytvořeny už minulý rok přímé odkazy pro pohodlné přesměrování. Celé stránky sou vybaveny tímto systémem přímých odkazů skrz naskrz, podobně jako je to u strukturovaných kabelážích v různých areálech, barácích a tak dále.

Tato praktičnost je velkou výhodou pro pohodlné trávení volných chvil na tomto Elit'áckém webu. Byla by velká blbost, kdyby při tolika sekcích a podsekcích musel návštěvník všechno překlikávat ručně, přejíždět sem a tam a neustále hledat. Zní to něco jako na způsob reklamy na praktický univerzální kuchyňský nástroj, aby ste nemuseli hledat více na věcí najednou? No, možná. Nicméně tahle věcička přímých slovních odkazů je trendem pro stránky. Ve většině sekcích a podsekcích bývá odkazů i více: V těch podsekcích, které spadají do sekcí sou zpravidla odkazy dva na hlavní nadřazenou sekci a zpátky na Úvodní stránku. Ve článcích dle potřeby a určitých témat můžeme nalézt odkazů i více.

Můžeme konstatovat, že tahle věc je velmi důležitým prvkem pro jednoduchou orientaci a pohybu po webu a bez ní bychom se tu zde už těžko obešli. Znova jistě stojí za to si připomenót, že obsah stránek je velmi bohatý a tak bez této technické pomůcky by to opravdu nešlo zde ideálně pobývat. Vše je prostě jen o pár kliknutích a když se ztratíte, stačí se znova vrátit na Úvodní stránku a Vámi hledané informace si znova najít. A hezky postupně v klidu. A abychom si veřejně ukázali, jak kdo je s těmito přímými slovními odkazy spokojen,  to už se každý z Vás může vyjádřit v anketě! A tím pádem se zjistí, jak přímé odkazy ve svém účelu existence u návštěvníků obstojí a zda sou velmi důležitou sóčástí webu. 

 

Hlasujte!