Anketa: Jaký je Váš názor na dočasné zaheslování serveru?

29.12.2012 13:42

 

    Vzhledem k okolnostem, které se staly za poslední 2-3 týdny, sme se museli přiklonit k jedné alternativě, která by měla dočasně na nějaký čas vyřešit nepokoje od různé svoloče, pohybující se ve Vietcongu na herních serverech. Jedná se o dočasné zaheslování serveru, né o zaheslování natrvalo. Pokud by se stalo, že by se zase na herní server připojil škůdce a kopírovač nicků Reverend Charlie na mapě HamburgerHill (a posléze měl i nick Administrator na mapě Stream), který zde byl probírán a to taky v Knize návštěv, musela by se hra veřejnosti znepřístupnit a hrála by mezi sebou jen naše Elita.

Ale tento krok se uskuteční až v krajním případě, že by se tento magor opět objevil a zase zasekl celý server. Opravdu nejsem zvědavý na to, abych po nějakém idiotovi musel vypínat natvrdo celý PC a znova ho nastartovat. Takže proto je zde tento článek, který má upozornit a taky připomenout excesy z posledních několika dní a aby hráči byli připraveni na tuto alternativu, jak si ochránit naši dobrou spolupráci při hře a požitek ze hry. Na Vás nyní bude, abyste svým hlasem v anketě vyjádřili Váš názor na tento - řekněme bezpečnostní krok. 

Popravdě se mně to samotnýmu nechce zaheslovávat, jelikož navíc mnozí z Vás tento nápad negovali. Ale když se nám na internetu objevují různí parchanti a někteří z nich sou opravdu neskutečně drzí, je potřeba se na chvilku odfiltrovat od ostatních cizích hráčů, kteří mnozí z nich naší dobré hře škodí.