Anketa: Kuriozita Kampaně v misi Most!

12.07.2013 19:26

 

    Tak tohle se povedlo! To sem fakt nečekal! Jen tak ze srandy jsem si zahrál misi Most, která je předposlední misí ve Vietcongu 1, kdy musíte ke každýmu pilířu mostu položit cihlu C4 a následně odpálit. Což sem taky udělal. Ale jelikož sem si skutečně jen tak ''hrál'', tak se zapnutou nesmrtelností sem ignoroval všechny Kongy, kteří se do mě snažili marně zuřivě bušit olovo. Mezitím sem položil bomby u mostu a zavolal si vrtulník. Chtěl sem zkusit, jestli bude na videu vidět, jak Kongové při výbuchu mostu vyletí do vzduchu.

Nakonec se z toho stala kuriozita. Most se rozpadl a ve vzduchu zůstal viset Kong, kterého pohltily plameny a začal se hasit! Tuto kuriozitu můžete vidět ve Fotogalerii na obrázku č. 201, kdy zrovna Úháčko prolétávalo nad právě devastovaným mostem. Chvíli sem to sledoval a včas tuto haluz vyfotil. Jenom škoda, že těch Kongů nebylo na mostě víc, mohl to být daleko srandovnější obrázek. Je navíc zajímavé, kolik tzv. ''bugů'' (texturových, grafických a jiných chyb ve hře) se ve Vietcongu objevují. Člověk si myslí, jak Vietcong dobře zná a přitom hra v sobě skrývá stále nepoznaná tajemství a kuriozity. Ale když člověk trochu zaexperimentuje, dočká se překvapivých a nečekaných výsledků. No a některé z nich se objeví nevědomky.

Máte i Vy nějaký zážitek, který se Vám v Kampani stal? At' už v původním Vietcongu nebo v datadisku Fist Alpha? Pokud jo, zúčastněte se níže pro Vás připravené ankety a s konkrétním zážitkem se můžete podělit s ostatními návštěvníky v Knize návštěv!

 

Anketa

Stala se i Vám nějaká kuriozita/haluz v Kampani jednoho hráče?

Ano (77)
95%

Možná jo, matně si vzpomínám (3)
4%

Už nevím (1)
1%

Určitě si už nevzpomenu (0)
0%

Ne (0)
0%

Celkový počet hlasů: 81