Anketa: Myslíte si, že je s online hraním VC konec?

01.09.2014 20:11

 

    Končí hráči s Vietcongem nadobro? Jednou ráno jsem měl možnost vidět v seznamu herních serverů online 3 hráče, pak jiný den dokonce 2. Což je smutné, jak napsal v posledním rozhovoru stálý a velmi známý hráč Vietconga =GONZO= . Pro mě osobně je to smutný rekord. Tak nízká čísla sem nikdy na seznamu neviděl! Jistě, objektivně nelze odepisovat online účast na základě dvou velmi směšných čísel po ránu! Přes den, zejména odpoledne a večer se ta účast zlepší zhruba na číslo 30 a místy lze vidět, že počet hráčů malinko atakuje číslo 40.

Skutečně - lepší to už bohužel asi nebude. Při zmínce ranních hodin by šlo ještě doplnit, že se jedná o čas mezi 8-10 hodinou. Holt někteří hráči s Vietcongem bud' skončili nebo hrají až je to vzhledem k počtu hráčů výhodné. Tato situace neplatí jen pro naši Elitu, ale také pro naše kolegy a přátele z AlphaTeamu a další hráče.

I proto budu svůj server zakládat o víkendech s největší pravděpodobností nejdříve v 9:30, protože ještě dřív to už prostě nemá cenu. Od dob, co nám dal GameSpy nashledanou se to nevyplatí. A já nebudu zbytečně brzo zakládat hru a pak hrát skoro hodinu sám. Pravda, sice oznamuju (snažím se) kdy založím, nicméně bez ohledu na GameSpy nemá každý čas zrovna v daný den a hodinu hrát. I v tomhle nám pomáhá náš dedicated server Elit'acky Server. [CZ-SK] , za který (musím prostě) znova poděkovat přátelům z AlphaTeamu!

Nebýt této dlóholeté české Coop TeamRespawnové komunity poskytující tento luxus pro nás, už bychom si tak kvalitně nezahráli. Ano, můj server a náš hostovaný dedicated nejsou jedinými servery. Je možnost si zahrát jinde, nicméně Elit'áci i někteří známí kvitují za naše elit'ácké servery. Zvláště za ten dedicated, když zrovna nemám založeno já. Elit'áci navíc k němu obdrželi adminské právo, což si myslím, že je dobře. Musíme se bránit proti zbytku škůdců, kteří si říkají hráči Vietcongu a nechovají se tak. Takoví at' jdou do prdele!

Každopádně znova připomínám, že výše zmíněný čas založení serveru v 9:30 není nastálo, ale pouze informace o tom, že dříve založeno nebude. Nechcu se v tom furt utápět, ale díky GameSpy to prostě nejde. Koncentrace hráčů neodpovídá tomu, abychom časně z rána hráli s domněnkou, že se k nám připojí náhodný cizí hráč. Nejdřívější čas založení býval občas v 9:00. S tím je ted' už konec. Ted' minulý víkend sem hrál sám tři mapy a další den přišel Elit'ák parmen94[CZ]. Oba sme čekali, jestli někdo přijde, hlavně od nás. Marně.

I na základě této situace bych chtěl na Elit'áky a naše známé hráče apelovat: Pokud Vám to čas dovolí a budete mít chut', tak nadále sledujte náš web, kdy založím nebo se připojte na Elit'ácký dedicated. Nebo komu nevadí TeamRespawn, tak poctěte svou návštěvou AlphaTeam! Vietcong hodně upadá do letargie, ale naše komunity stále žijou a aspoň trochu si zahrajme! Prodlužujme Vietcongu životnost!

Kromě jiného si trófám tvrdit, že náš Kolektiv a přátelé z [AT] sme společně už jedinými a posledními aktivními Coop komunitami, které drží při sobě a Vietcong hrají. Neskromně si dovolím také konstatovat, že jelikož fungujeme nadále i za špatné situace, jsou oba naše týmy ikony Vietcongu. Jo, ikony. Nebudu radši psát, že vyloženě legendy, jak mě tak napadlo. Tohle můžu napsat při hře a ne to trófale psát oficiálně do článku.

Každopádně situace je taková jaká je. O koncu GameSpy toho bylo napsáno dost a i někteří hráči se individuálně v rozhovorech vyjádřili (ještě semtam někdo zbývá na vydání). Nicméně my si můžeme v následující anketě ukázat, jak to hráči s Vietcongem vidí na nejbližší dobu a zda bude ještě po netu vůbec hratelný? Uvidíme... nyní se už můžete pustit do hlasování, kterého se může zúčastnit každý!