Anketa: Nové prezentační video o tomto Elit'áckém kolektivním webu

07.07.2013 21:44

 

    Po několika měsících sme se dočkali další novinky na našem společném webu! Tentokrát nejde ale o nějaký konkrétní článek na dané téma, rozhovor s nově přijatým Elit'ákem, anketou, přidané fotky ve Fotogalerii a tak dále. Ne - nyní jde o zcela utajovanou novinku, na které sme se já a náš kolega a Elit'ák MUKADE-CZ domluvili. MUKADE-CZ nám udělal trófám si říct krásné video, které prezentuje náš web! Je to taková upoutávka, reklama na web. A krom toho to není jen tak ledajaké obyčejné video. Je totiž specifické. Čím? To už si každý z Vás může osobně zjistit! Myslím si, že každý z Vás se při přehrání pobaví a pochopí, o jakou specifickou záležitost se jedná. Já sám dávám MUKADEmu-CZ veřejně zde v tomto článku přede všemi opět velký palec nahoru!

S videem si pohrál velmi uspořádaně a pečlivě. Dal do toho mnoho úsilí, času a trpělivosti a tak to i muselo taky přinést své pozitivní ovoce. Nápaditost, celkové zpracování, složení, velmi moderní design záběrů, přeměna záběrů a fantazie tomuto videu rozhodně nechybí. Řekněme, že toto video je na stejné bázi a kvality, jako MUKADEho Trailer naší Elity, který se mu taktéž moc povedl!

Video je nyní už veřejně dostupné a na našem webu taktéž i vložené! Stačí kliknót na uvedený odkaz níže. Popřípadě kdo si bude chtít vychutnat video na plnou obrazovku, může bud' na portálu YouTube nebo i zde na webu využít režim celé obrazovky. (Dófám, že ten kodek režimu celé obrazovky nejede jenom mně...) No... víte co, já tu plnou obrazovku spíše doporučuju, at' z toho každý vidíte co nejvíc. Abyste si to zkrátka mohli vychutnat! Opravdu to za to stojí!

Krom jiného se jistě nabízí i veřejné ohodnocení a to tradičně ve formě klasické ankety. Abychom MUKADEmu-CZ jeho prácu každý co nejúpřímněji svým hlasem ocenili. Bylo by to dle mého názoru vcelku vůči němu i seriózní, že si s tím dal takovou prácu a odhodlání.

Nyní můžete kliknót na odkaz s videem, které se nachází v sekci Videa Elity v 1. podčásti a zúčastnit se posléze svým hlasem v anketě! Oficiální Video o Webu je v podsekci v pořadí hned jako první před prvním videem s ''Gameplayem''.

 

Odkazy:

 Videa Elity - Vietcong game - O Webu CZ/SK Coop Elity 

zpět na Novinky

zpět na Úvodní stránku

 

Anketa

Líbí se Vám MUKADEho-CZ Oficiální prezentační video o tomto Elit'áckém webu?

Super - skvělá práce! (86)
100%

Velmi vydařené video! (0)
0%

No, to se teda docela povedlo (0)
0%

Zdržuju se hlasování (neutrální hlas) (0)
0%

No, zas tolik se to nevyvedlo (0)
0%

Myslím si spíš, že to má své mouchy (0)
0%

Video se mi nelíbí (0)
0%

Celkový počet hlasů: 86