Anketa o prezentačním videu naší Elity

17.11.2012 13:15

 

    Oficiální Logo Elity a další prezentační loga vztahující se na náš kolektiv a web bychom už měli. A co takhle mít vlastní prezentační video? Bavil sem se s naším Elit'ákem MUKADEm-CZ, který je ochotný tuto věc pro nás udělat. Dokonce na základě jeho informací už práci má částečně rozdělanou, zapracovává na ní a snaží se. Na nás ostatních v následující anketě bude, abychom mu dali najevo, jaké ohlasy tento nápad bude mít.

Po případném pozitivním odhlasování budu MUKADEho kontaktovat s dalšími informacemi. Video by posléze dokončil a zkusili bychom ho nějakým způsobem zveřejnit. Zatím ale není jasné, kam by video bylo uploadováno, aby posléze mohlo být umístěno i na zdejší web. Tato věc by pak byla předmětem dalších postupů. Vznikla by posléze také další anketa nebo do Knihy návštěv byste měli možnost se vyjádřit, co Vám na videu chybí a kterou drobnost byste do videa Vy sami přidali a pak by to on sám tam ještě doplnil.

Zatím je tedy tato záležitost jen na samém počátku. A jelikož MUKADE-CZ je dlóholetým hráčem a personou ve Vietcongu, tak není pochyb o tom, že video ode něj bude uděláno s patřičným nadšením!

Těšíme se na Vaše hlasy!

 

========================================================

 

Navíc nyní i Nasch se pustil do výroby prezentačního videa. Prý už o tom přemýšlel dříve před tím, než vyšel tento článek. Tudíž i jeho iniciativu tvorby jedno z Oficiálních prezentačních videí bychom mohli podpořit. Já s tím rozhodně sóhlasím. Těchto videí může být klidně více.

 

Co by video mělo určitě obsahovat:

- Oficiální Logo Elity

- link na tyto webové stránky

- starý a současný nový název herního serveru

- Autor videa

- (může v něm být vypsán seznam současných Elit'áků a to jak aktivních tak i neaktivních, ale není to povinné. Může se stát, že by někdo po čase k nám přibyl a nováček by tam pak chyběl - jeden nikdy neví. Takže tato věc není tak akutní)

 

Anketa

Hlasujte! Ste pro to, aby MUKADE-CZ zpracoval prezentační video o naší Elitě?

Ano (83)
100%

Nevím, zdržuju se hlasování (0)
0%

Ne (0)
0%

Celkový počet hlasů: 83