Anketa: Ohodnot'te video s mnoha kachničkami

18.09.2013 19:48

 

    V nedávno přidané sekci Perličky (3) v 1. části přibyla některá nová kuriózní videa a některá tam byla přesunuta, aby tato videa na téma Vietcong zůstala spolu. V Perličkách můžeme nalézt zajímavé klipy, jako je třeba dobře sestříhané a nápadité ''Zlato, pojd' na to'', hlášky z velmi známého českého filmu Dědictví aneb Kurvahošigutntag a jako třetí velmi neobvyklý obsah videa s kachničkami.

Kdekdo by si řekl, co může být na kachničkách tak zvláštního až dokonce kuriózního? Avšak kdo to už viděl, byl možná i překvapen. Jméno videa je What happens to 800 ducks? a je poslední v pořadí v podsekci. Autor ve jménu videa uvádí, že kachniček je na plácku mapy 800, což se dá dost pochybovat. Navíc při pohledem dalehohledu si lze všimnót bugu, jak kachničky procházejí skrz sebe. Zase na druhou stranu je kachniček hodně a nejlepší moment je, když se hráč připravuje odpálit miny Claymore umístěné mezi kachničkami.

V momentě odpálení se kachničky v jednotlivých hejnech rozletí do nebe na strany a já si nemohl pomoct, ale musel sem se tomu smát, když se tito ptáci rozlítnou hromadně do vzduchu na strany a při pádání zpátky na zem některé oddělané kósky padají mimo mapu. A krom jiného není žádným překvapením, že buvuli ... ehm, pardon - buvoli vedle na plácku oddělení od kachniček zdí se výbuchu leknou a začnou zmateně pobíhat.

Jak sem už psal, tak odpálení, respektive ulítlým kachničkám sem se musel smát. Už jen proto, že se mi to zdálo legrační a podobné Vietcong video jen těžko na YouTube najdete. Je prostě tím dějem docela zajímavé, když se Vám mnoho těchto ptáků po velkém výbuchu rozletí ve velkém množství na všechny strany.

No a Vy budete mít prostor se prostřednictvím ankety níže vyjádřit, jak Vám samotným se toto kuriózní video líbí!

 

Odkaz:

Perličky (3) - 1. část