Anketa: Zažili jste někdy podobný kolektiv ve Vietcongu?

03.01.2014 12:01

 

    Na nový rok přichází první článek a to hned i s anketama. A týká se spokojenosti čistě osobních. Někteří z Vás za veškerou doby hraní Vietcongu prošli členstvím v klanech a prožili různé CW, FW a někdo se možná zúčastnil Vietcong turnajů. Zbytek členstvím moc neholdoval nebo neholduje. Jak jistě všichni víte, být členem Elit'áckého Kolektivu není nijak přísně závazné.

Nemusíte se povinně hlásit na žádné tréninky, omlóvat se z nich CL (ClanLeaderovi) nebo zCL (zástupce ClanLeadera). Nic takového zde neplatí, což je jenom dobře a ulehčuje to soudržnost Kolektivu. Elita má být skupinou, která hraje pro zábavu a vše se dobře prostřídává. Pokud zrovna v nějaký den nemůžeš Ty hrát, nevadí. Zastópí Tě jiný Elit'ák a příště zastópíš Ty jeho. A nebo přijde jeden ze známých přátelských hráčů, kteří jsou uvedeni na seznamu v sekci Stálí hráči. Cizí hráče počítat nemusíme. Až na pár výjimek je to bohužel... póvl jeden vedle druhého.

Člověk by řekl, že od Vietcongu odešla veškerá dlóholetá elita, která hrála jakýkoliv herní mód, ale drtivá většina z nich se svými velmi známými a stálými nicky se chovali slušně a byli normální. Což - jak už bylo napsáno, se až na pár výjimek dnes opravdu říct nedá. Jako ona je to možná škoda, ale co se dá dělat. A právě od toho je tu naše Elita! Kolektiv, který se sešel na mém herním serveru a můžu upřímně otevřeně veřejně prohlásit, že su za všechny naše členy, našeho Čestného Hosta i známé hráče rád! Protože nebýt Vás všech, tak bych si na svém serveru už možná aspoň semtam normálně Vietcong (konkrétně Coop) nezahrál.

Mimochodem - při vyjádření této přízně bych si prosím dovolil poznamenat fakt, že našeho Čestného Hosta a dobrého kamaráda [AT]Petera Shannona_CZ můžeme brát víceméně už za člena našeho Elit'áckého Kolektivu. Chodívá sem na web pravidelně, stýká se s Elitou, za což jemu, ale samozřémě i Vám všem dalším ostatním Elit'ákům i návštěvníkům jakožto Webmaster stránek děkuju! Takže jestli to Petere právě čteš, tak v téhle větě speciálně Tobě díky za přízeň!

S naším Čestným Hostem si můžete někdy zahrát nejčastěji v pozdních nočních hodinách a to na Teamrespawnových Coopových serverech, které Peter preferuje. Servery s maximální taktikou, pravidly, opatrností a ostražitostí. Podobně, jako je tomu u mě jen s pár rozdíly, že například musíte čekat, až Vám vychcípá celý tým Spojenců, zatímco u mě se narodíte na startu mapy hned.

Navíc pojem ''Čestný Host'' se u něj projevuje právě i při hře. Je to slušný hráč, který nesnáší podvody všeho druhu a nepřízpusobilé chování hráčů. Takže s ním si určitě dobře zahrajete!

Za mě osobně je tedy s Kolektivem maximální celková spokojenost! Nebýt tohoto webu, nikdy by s největší pravděpodobností taková skupinka hráčů ani nebyla. A jak Vy sami jste spokojeni, se můžete vyjádřit ve 2 anketách! Třebaže se tohle téma týká čistě Elity, tak stýkají se s námi i známí hráči a ti můžou hlasovat taky.

 

Takže můžete hlasovat!

 

Anketa

Zažili jste někdy podobný kolektiv ve Vietcongu?

1) Ano, byl jsem členem v pár klanech/týmech. (77)
94%

2) Ne, nikdy jsem členem v žádném klanu/týmu nebyl. (5)
6%

Celkový počet hlasů: 82