Anketa: Sraz některých Elit'áků na jaře nebo v létě?

27.01.2013 13:12

 

    Už spolu hrajeme nějakou dobu a s některými z Vás jsem neměl tu čest se s Vámi setkat osobně. Zatím sem poznal jedinýho Elit'áka z našeho kolektivu a tím je =MaNe=Yenda, rodák z Prahy. S Yendou se známe už pár let a měli sme možnost se osobně setkat 2x. Nyní přichází stejná možnost, která bude zatím na fázi předběžného uvažování. Jedná se o sraz Elit'áků! Zúčastnit se ho bude moct každý, nicméně bohužel na druhou stranu vzhledem ke vzdálenostem našich měst a obcí připadá nejreálnější varianta, s ohledem právě na zmíněné vzdálenosti: Já, Nasch, parmen94[CZ] a MUKADE-CZ.

Sraz by byl celodenní na 1 den někdy na jaře nebo na začátku léta v Brně. Sraz by se konal v tomto městě kvůli dobré dopravní dostupnosti infrastruktury vlakových a autobusových spojů. Kromě ankety sem přikládám i diskuzní obsah, do kterého budete moct každý vyjádřit svou úvahu, kdo by se chtěl možná srazu zúčastnit.

 

Anketa

Měli byste zájem se zúčastnit srazu našeho Elit'áckého kolektivu?

Ano (78)
95%

Možná, uvidím ještě... (3)
4%

Nevím (0)
0%

Asi spíš ne (1)
1%

Určitě ne (0)
0%

Celkový počet hlasů: 82

Zde se může zapsat každý Elit'ák, který přemýšlí nad účastí možného srazu

Sraz

parmen94 | 28.01.2013

Ja se klidne pripojim,ale misto bych dal nekde mimo mesto,kdyz se zname z Vietconga,kde jednou z dulezitych casti jsou zbrane,mohl bych vzit plynovky(zbrane na slepy naboje),a mohli bysme si i picnout nejakou tu ranu.Pokud byste teda meli zajem...Sice nemam zadnou zbran z VC,ale do budoucna bych chtel kopii Coltu 1911,coz ve VC pouzil snad kazdej..

Re: Sraz

Joe Crocker_cz | 03.02.2013

Já bych spíš preferoval posezení třeba na brněnské přehradě u píva při hezkým počasí a třeba ještě něco podniknót, jako je si třeba zahrát kulečník (třeba) někde. Takže asi tak nějak.

Re: Re: Sraz

parmen94 | 04.02.2013

Ja sem teda na kulecnik a podobny hry nikdy nebyl,ale na prehrade bylo dicky dobre,tam by to slo

Zraz

(DMV)_Cpt-Intwernet | 27.01.2013

Na toto som myslel už dávno že sa ten nápad objaví. Avšak ako si spomenul, vzdialenosť..priamo odtiaľto by to bolo min. 2,5 hodiny cesty a pochybujem že by som to mohol/vedel spojiť ešte s návštevou niečoho/niekoho iného. Takže u mňa to je zatiaľ nie, pokiaľ sa niečo veľmi nezmení. Škoda.

Re: Zraz

Joe Crocker_cz | 27.01.2013

Pokud jde o tu časovou délku cestování, tak já jel předloni za Yendou do Prahy žlutým busem od společnosti Student Agency cca. 2 hodiny a čtvrt. Je ale pravdou to, že né všechno jezdí do Brna, at' už by to byl vlak nebo autobus.
S nějakým přestupováním by asi bylo fakt potřeba počítat v tvém případě... no uvidí se prostě... je to zatím jen a jen nápad zrealizovatelný hlavně pro ty zmíněné hráče ve článku.

Přidat nový příspěvek