Anketa - Zajímavost: Výklon postavy na strany v leže

14.12.2013 21:34

 

    Vietcong v sobě skrývá pár zajímavostí nebo kuriozit. Některé z nich sou vidět lehce, jiné zase obtížně a u dalších musí hráč chytře improvizovat. Jednou z takových zajímavostí je i výklon postavy, když zrovna ležíte na zemi. Největší vtip je v tom, že z pohledu očima hráče tento výklon nezaregistrujete, zatímco z pohledu třetí osoby je výklon viditelný. Zkóšel sem to v Kampani s Hawkinsem a snažil se pořídit přehledné fotečky - výklon jak doleva, tak i doprava.

Možná spósta hráčů o tomto úkonu postavy nevědělo nebo i neví dodnes. Shodou okolností a úplně náhodou mi na mapě Dobývání kopce zalehl Bronson vedle zákopu a udělal právě tento výklon doleva. A tak mi vnukl ten nápad, že tuhle zajímavost, kterou hráč sám může vidět jen z pohledu třetí osoby, veřejně zpublikuju a dám na ni poukázat jako zajímavost. Sami si tento úkon můžete v Kampani vyzkóšet a to pomocí cheatu. Stačí jen do konzole vepsat:

    

    giftfrompterodon    -    hlavní příkaz ke spuštění veškerých cheatů a pomocných odkazů pro hru v konzoli

    cht3pv 1               -    pohled hráče ''třetí osoby''

    cht3pv 0               -    zpátky na pohled očima hráče

 

No... člověk by si pomyslel, jak Vietcong, který hraje už několik let zná celý od začátku do konce a vždy se objeví nějaká novinka, která překvapí. A tato Novinka je nyní z obou stran výklonu v leže k dispozici pro zhlédnutí ve Fotogalerii , jejíž přímý odkaz naleznete níže. A stejně tak pod článkem i anketu, která se na tuto zajímavost váže.

 

Odkaz:

Fotogalerie - Výklon doleva i doprava

 

Anketa

Věděli jste, že můžete ve Vietcongu provádět výklony doleva i doprava vleže viditelné jen při pohledu ''třetí osoby'' ?

1) Ano (78)
96%

2) Ne (3)
4%

Celkový počet hlasů: 81