Anketa: Zhodnot'te svým hlasem vývoj tohoto webu!

04.01.2013 11:09

 

    Po několika měsících přišel prostor pro celkové vyhodnocení. Cílem těchto stránek, jak už bylo řečeno je být webovou základnou nejen pro Stálé hráče našeho Elit'áckého přátelského kolektivu, ale i pro ostatní příznivce Vietconga, kteří přijdou na návštěvu a posléze se třeba i rádi vracejí. Stránky mimo jiné mají splňovat kritéria jako je kontaktní místo pro hru Vietcong, tak i relax, strávení volného času zde a stránky mají společně nám všem dělat radost svou existencí. Což dófám, že se aspoň trochu vydařilo.

Měli sme zde mnoho prvků, které web rozvíjely. Nevzpomenu si momentálně na všechno, co se tu vyrojilo za novinky, nicméně - za připomenutí v prvé řadě jistě soutěž o Logo našeho Elit'áckého kolektivu jako identifikační znak. V této záležitosti by se slušelo ještě jednou poděkovat všem, kteří se na tomto projektu podíleli svými návrhy (jmenovitě Honzovi |Metal Lordovi|, MUKADEmu-CZ, Naschovi a parmenovi94[CZ]) a pak taky i dalším těm, kteří pro své favorizované logo dali i svůj hlas v Anketě! Pak k tomu navazují další videa o Elitě. Tzv. Gameplaye od Nasche a pak taky Oficiální Trailer Elity, na který sme se s autorem MUKADEm-CZ předem dohodli a práce těchto dvou přátel se musí ohodnotit na výbornou s hvězdičkou a vyznamenáním... a to co nejmaximálnějším! Takže v podstatě každý má svým způsobem podíl na tom, jakou podobu své stránky dostaly.

Jinak sme tu měli (nebo máme) další takové různé vychytávky, jako jsou přímé slovní odkazy, které Vás po jednom kliknutí přesměrují do různých určených míst po celém webu! Tedy i komplexní propojení stránek se vším všudy. Dále pak Bannery pod Upoutávacím videem na Úvodní stránce jako obrázkové odkazy. Přidávání mnoho sekcí, jako jsou například Videa Vietconga, informace o webu, pravidla týkající se herního serveru, historie války ve Vietnamu, popis Kampaně jednoho hráče, možnost stáhnout si některé hlášky a hudby z Vietconga a mnoho dalšího jiného, které tyto stránky nabízejí a prezentují.

Také za zmínku jistě stojí sekce Perličky, která má trochu návštěvníka pobavit svými videi nebo dalším svým zábavným obsahem a zpříjemnit mu tak zdejší návštěvu. Stihli sme taky vyzkoušet rozhovory víceméně se všemi členy našeho kolektivu a ty se vydařily!

Poté, co se postupem času zde přidávaly různé nové sekce, začaly být tvořeny i menší podsekce, aby se rozšířila nabídka informací a zefektivněla se tak esteticky celá struktura stránek. Již polovina webu je obsažena těmito podsekcemi! Je pravdou to, že některé z nich přinášejí už méně důležité informace nebo zajímavosti, nicméně i tak - pokud je stále co vymýšlet a aspoň trochu vše i těm méně znalým návštěvníkům Vietconga ukázat i interiér Vietconga (jeho Menu), je taky stále co vymýšlet a zpracovávat. Mnozí z Vás si už možná říkali, kolik novinek, článků nebo vylepšení ještě může přijít? Ještě je stále se na co těšit. I když je pravdou to, že se tu už objevilo za dobu existence tohoto webu tolik nových věcí v rychlém sledu, tak je o to stále těžší něco nového vymýšlet v současné době... to vše v rámci mého volného času.

Každopádně za tento web sem samozřejmě rád a nejdříve sem si ho udělal v prvé řadě pro sebe, jelikož mě vždycky lákalo mít své stránky na nějaké téma, ve kterém by se bylo pro veřejnost o čem bavit. Jako zábavu sem si zvolil téma, jak jinak než - Vietcong. Mezitím, než tento web spatřil světlo světa, jsem se z některými Stálými hráči už ''znal'' z dřívějška, když ke mně zhruba pravidelně ve svém volném čase chodili hrávat.

Právě proto mě napadlo udělat webové, kontaktní zázemí a udělat tak základnu pro přátelské hráče, ale i další návštěvníky, kteří sem třeba i náhodou zabloudí. Tudíž jinými slovy řečeno, v brzké době se stránky staly býti místečkem pro všechny, nejen pro mě. A tak to má být! Kdyby člověk chtěl, udělá si uzavřený blog sám pro sebe a taktéž si tam zpracovává to, co ho napadne. V našem případě nic takového neplatí! A kdyžuž jsem se do výtvoru stránek pustil, bylo dobrým nápadem stránkám dávat mnohem více a neustále je oživovat!

Dovolím si zde zohlednit poznámku od jednoho našeho Stálého hráče (nebudu ho jmenovat, on sám stejně bude vědět, o kom se píše), že prý nic podobného neviděl na osobních stránkách, pokud zmíníme ještě jednou přímé slovní odkazy na různá místa webu, tak taky to, že stránky vypadají díky mnoha sekcím, pár možnostem a celkovým vzhledem jako profi stránky. Takže v rámci tohoto článku mu ještě jednou děkuju za takovéto upřímné ohodnocení. Musím sám přiznat, že na mě taky tak víceméně působí.

Nicméně na druhou stranu, jelikož se snažím držet se při zemi a nepůsobit na návštěvníky jako namyšlený webmaster, je potřeba s plnou objektivitou dodat, že i když stránky vypadají na svůj vzhled a výběr bohatě, tak stále v rámci společnosti Webnode jistá stejná omezení pro stránky zůstávají. Jinými na to, kolik povolených možností sem měl, sem je taky využil a přineslo to své ovoce.

A i když jsem v minulosti už párkrát děkoval za různé Vaše přízně a podobně, tak tímto bych stejně ještě jednou chtěl poděkovat všem za aktivity, které se tu za dosavadní čas odehrály, za Vaši podporu provozovat tento web, za dobré společné hraní na herním serveru na úrovni, znova přízeň a návštěvnost stránek!     Děkuju, Joe Crocker_cz

A závěrem je tedy nyní na Vás, abyste každý v anketě dali hlas té nabídce odpovědí, která je Vám nejbližší a zhodnotili tak vývoj tohoto našeho společného webu!

 

Odkazy:

O webu

Oficiální Logo Elity

Videa Elity

Videa

O Vietcongu

Perličky

Stálí hráči

Ostatní

zpět na Novinky

zpět na Úvodní stránku