Anketa: Zhodnot'te úroveň herního serveru

19.05.2013 19:43

 

    Tak dlóho se na to čekalo... snad měsíce, než na tenhle článek došla řada... po různých novinkách a materiálech v podobě nových sekcí, podsekcí a dalších aktivit se konečně dostáváme čistě k herní oblasti. Přesněji napsáno k mému hernímu serveru Crocker's Public Server. [CZECH] , který je zakládán pro členy našeho Elit'áckého kolektivu, ale i pro další slušné hráče.

Na herním serveru se snažím dohlížet a udržovat pořádek. Ale také sledovat a zjišt'ovat narušitele, kteří různými způsoby narušují pohodu ve hře a otravují ostatní hráče. Podle těchto jejich ''jednání'' se postupuje pak sankcemi v podobě kicků nebo banů! Za sebe mohu jako své subjektivní pocity konstatovat, že na herním serveru vládne celkově silná a pevná administrátorská autorita. Pokud tedy zrovna není administrátor (rozuměj jako já) mimo hru na mapě, cheatery, provokatéry a různou svoloč čeká zaslóžený trest! Zde v některých případech platí i neplatí rčení, že je to ''jen hra'' a hráči by se měli nad některými okolnostmi povznést.

Ne! Pokud jde o opravdovou pohodu jako takovou, tak ta je důležitá a prioritou. Protože kdyby se nedodržovaly zásady Coopu a slušného chování, nikdy by se komunity nemohly svorně udržet a nemohly by mít ani webové zázemí. A něco podobného platí i u CTF klanů.

Herní server má zakázaného radistu pro bezpečnost všech hráčů. Aby si žádný hráč (spíše z těch cizích) nemohl póštět nálety, jak se mu zlíbí a omylem třeba zabil půlku svého týmu! Naproti tomu oblíbená třída odstřelovače je libovolně neomezená, i když i tahle specializace nese svá rizika. Někteří hráči nesmyslně zamíří na Charlieho hned ze startu (mapa Storm), zatímco ostatní hráči nabíhají blíže k pozicím nepřítele, aby měli rozhled. No... a dovede si asi každý představit, jak to může dopadnót. Člověk aby si dával pozor, aby nevlezl tomu kreténovi do mušky! V tomto případě je na vině odstřelovač, který si musí taky sám najít palebnou pozici tak, aby mu nikdo před optiku nemohl přejít! Jinými slovy ohled na ostatní spoluhráče s jakoukoliv profesí je taky důležitý.

Herní server je zakládán zhruba 8-9 let a tak se pro zajímavost nyní nabídla oficiální anketa, která napoví, jak jsou s ním hráči celkově spokojeni ve všech směrech. Kromě jiného prošel jen jedinou a taky nepatrnou změnou svého jména. Takže v anketě níže co nejupřímněji zahlasujte Váš názor na kvalitu herního serveru! Hlasovat může kdokoliv!

 

Anketa

Jaký je Váš názor na herní server Crocker's Public Server. [CZECH] ?

Vynikající server! (81)
98%

Suprový! (1)
1%

Dobrý (1)
1%

Ujde (0)
0%

Zdržuju se hlasování (neutrální hlas) (0)
0%

Není špatný (0)
0%

Nic moc (0)
0%

Otřesný! (0)
0%

Katastrofální! (0)
0%

Celkový počet hlasů: 83